Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Problémás családból származó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémás családból származó nők problémás férfit keresnek maguknak?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömmel vitatkoztunk erről. Tényleg igaz lenne az (akár saját példán, akár családtag vagy ismerős alapján), hogy a nők az otthon látott rossz minta miatt problémás férfit választanak maguknak?

jún. 7. 07:13
A kérdező szavazást indított:
igaz
nem igaz
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon változó. Valaki pont a rossz minta miatt keres más típusú férfit (ok a tudatosak), és vannak azok, akik a sérelmeiket, sémáikat tudattalanul viszik tovább vagy nem foglalkoznak vele, ok találnak problémás part.
jún. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
Igen, olyan férfit keres mint az apja. Illetve ha nem volt normális képe egy egészséges családról akkor nem azt fogja keresni.
jún. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam és a barátnőim között teljesen az ellentéte van!

Nagggyon messziről kerüljük az olyan férfiakat, mint az apáink!!

jún. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keresni szerintem nem, a vonzalom viszont már más kérdés... Sajnos az benne van a pakliban, hogy azzal lesz meg, aki problémás, a normálist meg hiába értékeli ésszel, tudatosan, hogy mennyire jó, nem fog belőle baráti érzéseknél többet kiváltani. Elég nehéz ügy, mert melyik ujjába harapjon? Legyen azzal, akire kicsit sem vágyik, de nagyon rendes és jó vagy azzal, akit minden porcikájával kíván, de ártalmas számára?
jún. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Nálam és a barátnőmnél a lehető legtrgikusabb dolog jött össze. Ő tudatalatt igényelte, hogy leszarjam, bántsam, mert a szülei is így bántak vele, én egy bántalmazó családból jövök, így én is bántalmazó lettem, és találkoztunk.....a vége az lett, hogy 3-4 évig jó volt, aztán megelégelte, gondolom szellemileg fejlődött, talált a neten egy pasit, akitől pont az ellentétét kapta amit én adok, végül rájött, hogy az sokkal jobb, beleszeretett, de sosem találkoztak, igen, megcsalt vele kb fél évig, ez kiderült.


És innentől döbbentem végül ÉN is rá, hogy ÉN bántalmazó vagyok. Mert addig ezt nem tudtam. Csak habzó szájjal fröcsögtem, nem tekintettem magamba addig soha, mindig a másik volt a hibás, mindig csak "igazságot szolgáltattam", együtt maradtunk, jött egy 1 éves pokol, 0-24 veszekedés, a bántalmazó énem eltűnt, a személyiségem kifordult, az önbizalmam nulla lett, próbáljuk helyrehozni, de nagyon nehezen megy.

jún. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!