Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Női szempontból férfiaknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szempontból férfiaknál létezik a külső megjelenés,szellemi-érzelmi színvonal és az egzisztencia közti egyensúlypont?

Figyelt kérdés

Szóval ha ez a három egyensúlyban van akkor mindegyikből van annyi hogy az elég jó pasi legyen, de ha pl. kettőből hiány van viszont harmadik nagyon erős akkor az is jó?


Egyáltalán ez az elmélet csak elmélet vagy valamennyire leírja valóságot?



jún. 6. 08:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem létezik, a kinézet a minden ezért tárolnak a genetikai csúcskategóriát jelentő tinifiúk minden korosztàlyú nőknél.
jún. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
75%
#10 ha kondizós, formásan vékony, jó anyagi hátterű, diplomás, igényes nőként nem kellek ugyanilyen kaliberű pasiknak (aminek nem is érteném az okát, mert voltak már ilyen pasijaim), akkor is inkább leélném egyedül az életem, minthogy összejöjjek bárkivel ez a szint alatt.
jún. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
79%

Én a 4-essel értek egyet. Ha valaki egyértelműen rosszul teljesít egy, vagy több fő kategóriában, azt nem fofom választani. Külső terén értelemszerűen a legjobb, ha elsőre vonzz, de a semleges is rendben van, ha másban meg nagyot mutat. Ha taszít, tehát a külső terén "hiány" van, akkor esélytelen. Ha anyagilag egy 0, hiába vonzó és jófej, nem tartok ki senkit. Az ideális az, ha kb egy szinten vagyunk. Ha lényegesen jobban keres, az is elbizonytalanítana.

Ha meg jól néz ki, de egy paraszt, az megint szívás. Soha nem cseszném el az életem egy bántalmazó férfi mellett.

Ha mindenből hozza azt, ami nekem elfogadható, ki tudunk alakítani egy kapcsolatot, ami érzelmileg, anyagilag, szexuálisan is jó, stabil, akkor nyert ügyünk van. Ha valamiből számomra szubjektíven mérve kevés van, vagy épp túl sok és ezért nem érzem magam jól a kapcsolatban, akkor meg kilépek.

Mi oka lenne bárkinek egy olyan kapcsolatban maradni, amiben nem érzi jól magát?

jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"Ha mindenből hozza azt, ami nekem elfogadható, ki tudunk alakítani egy kapcsolatot"



Itt mész félre. Mert ilyen pasi nem lesz. Ideig-óráig talán. De "az élet mem habostorta"...😁

jún. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
14, ebben az esetben maradok egyedül. Ha valami hiányzik a kapcsolatból, ha valami számomra fontos hiányzik a partnerből, vagy épp valamiben túls sok a számomra és zavaró, akkor úgyis megette a fene az egészet. A szar kapcsolatnál meg sokkal jobb a békés szingliség.
jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

#15 Ezt csak azért látod így mert még fiatal vagy.

Nem biztos hogy rossz lesz a kapcsolat azért mert egy-egy kritérium nem teljesül.

Meg kell tanulni kompromisszumot kötni. Máshogy nem megy. Egy elsőre tökéletes jelöltről is kiderülhet (és sokszor ki is derül!), hogy mégsem ő az akit kerestél.

Egy kapcsolathoz lét ember kell és bizony meg kell dolgozni érte hogy jó legyen. Még akkor is ha a mostani influencer-ek mást mondanak.

jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

16, nem követek influencereket. Ha a másik számomra "alul teljesít" valamiben, az nem kompromisszum kérdése. Még talán az anyagi rész a legkevésbé hangsúlyos, de, az én fizetésemnél kevesebből nagyon nehéz úgy félrerakni, hogy ne kelljen kuporgatni. Tudom, nem olyan régen emeltek és még így is figyelnem kell magamra költés szempontból.

De, minden másban, legyen az intellektus (ha butábbnak tartom magamnál nem lesz vonzó, sőt...), viselkedés, érzelemnyilvánítás, szeretet kifejezés, kommunikáció, életstílus, igényszint, vagy külső, (ha számomra nem vonzó, akkor megint nem lesz vonzalom és nem megyek majd vele szívesen emberek közé) stb. olyan dolgok, amik nem kompromisszum kérdése. Van ami igen, de az jellemzően nem is okoz nagy gondot, mert eleve lényegtelen. Ha könnyen észrevehető eltérés van, akkor semmi értelme nyektetni egymást.

28 éves vagyok, annyira nem fiatal.

jún. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Influenszer/média stb, mindegy.

Lényegtelen dolgokból engedni az nem kompromisszum.

28 évesen még nem lesz magányos az ember, az majd később jön. Ebből a szempontból tehát fiatal vagy. Abból a szempontból viszont hogy megtaláld a "tökéletes" férfit már nem vagy olyan fiatal. A férfiak szeretik a fiatalabb pipit választani és - hidd el - nekik nincs 625 pontos kritérium-táblázatuk🙂

jún. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nekem az intelligenciánál fontos, hogy nagyjából egy szinten legyünk - kis kilengés oké, ha nagy a kilengés akármelyik irányban, engem zavarna. Egzisztencia: úgy, hogy nem akarok gyereket, nekem annyi kell kb., hogy tartsa magát el és havi 1-2 programra tudja állni a saját részét. Külső megjelenés: médiaideál tökéletességet nem várok el, de igényességet meg azt, hogy nekem tetsszen, 100%-ig. Ezek az elvárásaim nem úgy működnek, hogy ha a másik kettőt túlteljesíti vagy teljesíti, lemondok róla vagy pl. minimált várok el (pl. ha elég pénzes és elég jól néz ki, azt is elnézem neki, hogy 3 európai országot nem tud felsorolni / annyira okos csak, hogy műanyag zacskót nem húz a fejére - na, ilyen nálam nincs... meg olyan sem, hogy ha elég okos és elég jól néz ki, akkor az is oké, ha évek óta munkanélküli és anyjától pumpol pénzt...).
jún. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

18, az olyan "kompromisszum" amit te értesz ez alatt a szó alatt szerintem simán megalkuvás. Amit csak nagy odafigyelés mellett tudsz külön energiával be/fent tartani és végül úgyis bedől. Lehet, hogy évek után, de végig sima megjátszás, amibe vagy belefáradsz, vagy jön valami (gyerek, építkezés, munkahelyi, vagy magánéleti összeomlás, pl. szülő halála stb. bármi) ami viszi a figyelmet, energiát, màr nem lesz erő tartani magad a "kompromisszumokhoz", visszatérsz az alap állapotodba, ami valójában kellemes, ahol valóban jól érzed magad és persze, amivel nem működött a kapcsolat már az elején sem. A kapcsolat meg összeomlik, mert soha nem is működött. Próbáltam, többet nem kötök olyan kompromisszumot amit csak teljes erőbedobással lehet fenntartani. Márpedig, mikor fontos kérdésben adod fel az állaspontod, az ez a kategória. Ha nem lehetek önmagam, az megfojt, leépít. Minek lennél olyannal, akinek nem vagy jó?

Ha soha nem lesz párom, majd megoldom, hogy ne legyek magányos. Olyan munkát választottam, ami nagyon sok szociális energiát elvisz eleve. Készültem arra, ha így alakulna. No meg, mindig lesz olyan, akinél fiatalabb "pipi" vagyok. Ha nagyon "muszáj" találni valakit, "bárki" mindig akad.

jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!