Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek melyik évszakban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik évszakban találkoznak leginkább a megfelelő emberek és alakulnak ki kapcsolatok?

Figyelt kérdés

jún. 5. 08:20
A kérdező szavazást indított:
Tavasz
Nyár
Ősz
Tél
15 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
12%

Tél a depi a család és a kuckozós kakao ideje. Alig mozdulnak ki az emebrek.

Aztan jon a tavasz, jo ido, szabdidos programok. Na akkor

jún. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem értek egyet, nekem világ életemben ősz végén ahogy jött az év vége, az elszámolás az évünkkel és az ünnepi időszak volt az amikor a legtöbb érdeklődés volt és randik is voltak, akár több is egy hónapban. Fura tudom de tényleg így van. Az emberek az ünnepekkor érzik leginkább a magányt.


Talán a nyár második fele 'erős' még.

jún. 5. 08:25
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Pff, horoszkópban is hiszel?
jún. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Dehogy hiszek, saját tapasztalat hogy az tény h jobban kimozdulnak az emberek tavasszal, ebben nincs vita, de nekem randik pl. inkább voltak akkor amikor elkezdett hűvösödni az idő. Talán ilyenkor az emberek jobban vágynak a közelségre. A testedzés is jobban megy amikor hűvösebb van mint amikor meleg.
jún. 5. 08:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés 1652-ben még releváns lett volna, de ma, a fűtött party-k, éttermek, kocsik, wellness, stb kényelmes világában kb minden évszak ugyanúgy alkalmas rá.
jún. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindegyik évszakban alakult már ki kapcsolatom.

Igen, ehhez ki is mozdultam.

jún. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 22 évvel ezelőtt télen a busz megállóban jöttünk össze. Előtte rengeteg séta a hidegben. Nem az évszakon múlik.
jún. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ősszel. Akkor már vége a borzasztó meleg nyárnak, de még nem jött el az a tipikus hideg, sötét tél. Az ősz a legszebb évszak, az a része, amikor már a vékony kabátot és a hosszúnadrágot fel kell venni, de még nem fázik senki igazán. Olyankor szépek a fák, a sárgálló levelekkel, távolban enyhe csak az őszre jellemző avar-illat, legszebb naplementék.


Jobb, mint a nyár 40 fokos nappal 25 fokos éjszaka pokla.


A tavasz lenne még szép, ha volna még olyan. De sajnos nem nagyon van, egyik percben még téli idő van, aztán hopp átugrunk a nyárba.

jún. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg nyáron találkozok a legtöbbet emberekkel, akkor most mi van?
jún. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!