Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 körüli nők! Nektek red...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli nők! Nektek red flag lenne ha kiderülne a pasiról akivel ismerkedtek hogy még sose volt kapcsolata 38 évesen?

Figyelt kérdés

jún. 4. 07:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%

Általában gondokat takar. Pl. nem tud ismerkedni, túl gátlásos, esetleg rossz a természete. De nem is ítélkeznék, igyekeznék sokat beszélgetni vele és kideríteni a valós okot. Annak függvényében döntenék.

Ennek amúgy határozatlanság és túlzott szorongás a leggyakoribb oka. A többségük mamahoteles.

jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
46%
Egyébként ha magaddal kapcsolatban tetted fel a kérdést, akkor pszichológust javasolok, mert nem árthat egy pszichoterápia. Sok sikert.
jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
75%
Önmagában nem. De ha az eset, ha rosszmájúan szólva "nem véletlenül", ami miatt nem lenne nekem sem szimpatikus, azért úgyis kiderül, amikor ismerkedünk (pl. igénytelenség, kiállhatatlan természet, büdös szájszag, hímsoviniszta vagy bunkó beszólások, szociális fóbia, neveletlenség, szinte nemlétező társalkodási képességek stb.).
jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

13.: Pedig legtöbbször ilyenek állnak a háttérben. Nem véletlen, hogy valakinek még sose volt kapcsolata ennyi idősen. Kivéve, ha korábban katolikus pap volt és pályát módosított, az érthető.

Leginkább szociális fóbia van mögötte, vagy a nemlétező társalkodási képességek. Ápolatlan bunkó pasik is becsajoznak általában a maguk szintjén.

jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
60%
Jó de mit lehet tenni ha valakinek szar a kommunikációja? Mert nekem pl az és nehezen megy a csajozàs. Nem vagyok az a típus aki óràkig a semmiről el tud csevegni meg vihoràszni. A boltba is bemegyek megveszem ami kell és viszlàt nem állok le senkivel megvitatni hogy milyen jó mert most olcsóbb a paradicsom :D
jún. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
64%
14: nem feltétlen van ez a háttérben. Valaki tényleg csak szerencsétlen, és nem talált a környezetében lelki társat. Nem azt mondom, hogy ez lenne a gyakoribb, de van ilyen. Ismerek is ilyet a környezetemben. Teljesen normális ember, nincsen semmilyen nagyobb mértékű szociális fóbiája vagy egyéb elmebaja, de addig nem érdeklődtek iránta azok, akik neki tetszettek. Aztán talált olyat.
jún. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

16.: Egy egészséges lelkű ember ilyenkor egy idő után kompromisszumot képes kötni. Közel negyven évesen azok mondják ezt, akik túl idealisták. Nárcizmus is lehet akár a háttérben, ő azt gondolja, hogy senki nem elég jó hozzá. Vagy hercegre vár fehér lovon, vagy a mesék hercegnőjére. Ha 10 évvel fiatalabb lenne, még megállná a helyét az érvelés. De 38 évesen általában a toronyban vannak gondok, csak ezt nem mindenki ismeri be. Ezért pszichoterápia javasolt, ha nem akar az egész hátralévő életében egyedül maradni.

Sok ember nem az élete szerelmével van együtt, hanem idővel keres és talál egy megfelelő társat. Ez inkább baráti alapú párkapcsolat, nem mindenkinek adatik meg, hogy azzal jöhessen össze, akihez a leginkább vonzódott. Ha mindenki ennyire idealista és túl válogatós lenne, akkor az emberek kb. háromnegyede egyedül maradna.

Nem tudom, hogy a kérdező aggszűz is egyben, vagy vannak kalandjai, csak nem talál komolyat. Nem mindegy. Vannak, akik nem köteleződnek el, de népszerűek valamennyire a nőknél. Az aggszüzek sokszor olyanok, akik valamiért taszítják az ellenkező nemet. Leginkább valami pszichés gond van, férfiként pl. túl gátlásosak, emiatt a nők nem vonzódnak, mert egy férfiban kell valami határozottság is, hogy legyen. Erre szintén pszichoterápia lehet a jó megoldás. Nem kell feladni.

jún. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Pszichoterápia azért hogy legyen párkapcsolat? Nem utasítom el élből de szerintem olyan kőkeményen problémás embereknek van kapcsolata hogy nagyon nem ezen múlik.


Szerintem aki érzelmileg egy kicsit "mélyebb" mint az "átlag" az nehezebben alakít ki kapcsolatot. Nem mindenki tervez hosszútávra manapság, sőt. Az emberek napról napra élnek kb.


Én egy életre keresek társat.

jún. 24. 11:46
 19/21 anonim ***** válasza:

Azért gondoltam, hogy erre lehet szükséged, mert sokszor kapcsolatteremtési zavar van a túl sokáig tartó sikertelenség mögött. Esetleg ábrándkergetés, túlzott idealizmus. Nem az a baj, hogy érzelmileg mélyebb típus vagy, azzal is egyetértek, hogy így lassabb lehet a társtalálás, de ha közel 40 éves korig semmi nem jön össze, akkor el kell azon gondolkodni, hogy lehet, hogy rossz gondolkodási sémáid vannak, esetleg nagyon rosszul kommunikálsz. Ezt az ember saját magán nem mindig veszi észre.

Valóban sok problémás embernek van kapcsolata. De náluk nem a túlzott válogatósság volt a probléma, hanem más. Pl. alkoholizmus, nárcisztikus személyiségzavar, stb.

Sose késő terápiába kezdeni, de nálad minden egyedül töltött sikertelen év növeli a komoly depresszió kockázatát. Valamint eljöhet az az idő, amikor valóban elmegy a vonat. 80 évesen már késő lesz terápiába menni ez ügyben, bár néha hallok olyat, hogy kialakítanak ilyen idősen is kapcsolatot, de ez ritka. Az egyedüllétbe akkorra annyira belemerevedik az ember, hogy a berögzült rossz rutinokon már szinte lehetetlen változtatni.

jún. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
35%
Nekem nem, sőt örülnék, higy nem hasonlítgatna össze mással. Nekem az a Red flag, ha valakinek sok egyéjszakás kalandja volt és sokat csajozott.
jún. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!