Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kissé vissza húzódó félénkebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissé vissza húzódó félénkebb típusú férfi hogyan kellene ismerkedjen ha a külsője sem az igazi?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok.

Ami a belsőm illeti csendes higgadt típus vagyok.

Kissé félénk is vagyok.

Semmi extra nincs bennem.

Bulizni nem járok és mivel egy koncerten vagy egy szórakozó helyen még le lazulni sem birok így oda sem járok.

Szeretek beszélgetni de nem ismerkedni.

Nem konkrét "remete" vagyok de nem vagyok túlságosan társasági lény sem mivel barátaim sincenek.

Ami a külsőm illeti.

175 magas vagyok kb 80-83 körül vagyok, sportolok, edzsek illetve boxolok is egy ideje ami látszik is a testalkatomon.

Tehát vekony sem vagyok annyira.

Ja és kaposzodom is igen látványosan is elől. 😅

Barátnőm pontosan 6-7 éve már nincs de nem id számolom annyira rég nem volt senki melettem.

Egyébként egyedüli gyerek voltam nem volt se testvérem se barataim se kis koromba.

Eleg furcsa nevelést is kaptam ami azt illeti.

Readásul egyedül is élek elég rég óta egy nagy házban.

Ott sincsen nagyon kihez szóljak.


Szóval ebbe a mai világban hogyan ismerkedjek ?

Igen is vágyom kapcsolatra vágyok egy szerelemre egy társra.


Szóval még is hogyan kellene ismerkedjek ?

Mivel úgy elég nehéz hogy 0 a tapasztalstom és egy vad igegenhez nem mehetek oda első látásra.

Valami tipp ? Tanács ?

Azt a "sok pénz nagy bankszámla,komoly autó" egyéb komoly vaganysagokat légyszíves hanyagoljuk mivel komoly kérdés!

Válaszokat elore is köszönöm mindenkinek!


jún. 1. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Így sehogy. Kezdj el társaságba járni, barátkozni, akkor majd alakul a személyiséged és lesz benned extra is, mert ez alapján amit leírtál, a könyvespolcommal is izgalmasabbnak hangzik egy párkapcsolat, mint veled.
jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Fővárosban élsz vagy vidéken?
jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Olvass többet, SOKKAL többet, kérdező, rendes, nyomtatott cikkeket, könyveket, mert az írásképed katasztrofális.
jún. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Oda még nem jutottál el agyilag, mint a tíz éves srác akinek egy rakás barátja van mert lejár a foci, vagy USA-ban kosárpályára? Úgy írogatsz mint egy lúzer, pedig egyedül a nagy házban olyan jó házibulikra lehetne hívni fiúkat-lányokat fociról-kosárról hogy ihaj.
jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
4. az biztos úgy kirabolnák meg szétvernék a házat az alkoholisták, de nők nem lennének az is holt biztos
jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Jóhát ha ilyen negatív vagy miért nem mész a depresszióddal a pszichiáterhez. Akkor az utcára se menjen ki, mert biztos hogy elrabolják és váltságdíjat követelnek és kifizetés után még meg is ölnék.
jún. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Regisztralj az osszes tarsekersore, es nyomjad oket, a leirasod ne ilyen depressziv legyen probalj jo kepeket es vmi pozitivat mutatni magadbol.


Es ne add fel ha nem jon a siker egybol (nem fog valszeg), de nagyszamok torvenye alapjan egyszer osszejohet.


Fontos h tudd a piaci erteked, ne valogass nagyon.

jún. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
A társkeresőkön 70% férfi van, erősebb a konkurencia átlagnál csúnyább és pszichopatább nőkkel. Ugyan már, ha szart árulsz tök mindegy hogy száz nőnek nyomod oda vagy ötszáznak, nem fogják lenyelni. Akinek van fociról már legalább 5 barátja, olyan katasztrófálisan lúzer már nem lehet.
jún. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7: "ne ilyen depressziv legyen probalj jo kepeket es vmi pozitivat mutatni magadbol."


Ezzel a "helyesírással" meg "központozással" (= hiányával)? Ugye csak viccelsz?

jún. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Itt
jún. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!