Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne váljak unalmassá?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy az éveket alatt azért nem tudtam hosszútávú kapcsolatot kialakítani, mert ellaposodott a dolog. Hiába volt meg a kölcsönös vonzalom valaki iránt akkor is általában vagy csak egy egy éjszakás kaland lett belőle vagy pedig ha konkrét párkapcsolatba fordult volna 2-3 hét beszélgetés után érezte hogy a másik fél számára unalmassá válok, amelynek az az oka hogy csak nagyon nehezen tudok megnyílni, ezért akaratlanul bezárkózom és úgy látszik hogy közömbös, vagy határozatlan vagyok. Ezt nem tudatosan csinálom de sajnos nem igazán tudom levetkőzni. Egy alkalommal meg is mondták hogy érez irántam de nagyon tárgyilagos vagyok. Egy ismerősöm azt ajánlotta hogy ilyenkor legyek őszinte és mondjam meg a másik fél számára hogy nem tehetek róla nekem több időre van szükségem, de próbálkozom. Sajnos ez sem vezetett célra mert a másik felet hidegen hagyta és úgymond "becsapta" az ajtót és lezárta a dolgot. Próbálnám ezt megoldani de nincs ötletem a hogyanra. Bízom benne hátha tudnátok segíteni.

máj. 29. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha hasonló az érdeklődésetek a másik személlyel, akkor nehezebben lesz lapos a beszélgetés mert mindig fel lehet hozni egy témát ami kapcsolódik az adott érdeklődéshez. Ilyenkor megkérdezhetitek egymást, mi a véleményed erről? Vagy mit gondolsz arról? És így kialakul egy beszélgetés, és még rá is láttok egymásra hogy vonzó-e a személyisége.
máj. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Légy kreatív.
máj. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Sajnos én is nehezen találok párkapcsolatot, mert nagyon, de nagyon, de nagyon nehezen nyílok meg. Viszont ha nyitok, akkor onnantól már egyszerű a dolog. Sajnos sok lányt hódítani kell, nálam meg pont ez hiányzik, a zarkózottság, a nehezen nyitás eléggé nehezen fér össze a hódítással.
máj. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt az árat fizeted meg azért, kérdező, mert nem vagy képes megbízni másokban. Amíg ezen nem változtatsz, minden marad a régiben. Nem is igazán értem, ilyen hozzáállással minek akarsz egyáltalán kapcsolatot. Egy biztos: jelen állapotodban alkalmatlan vagy rá.
máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!