Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy vannak unalmasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy vannak unalmasabb emberek? Hogy legyek izgibb? A pártalálásom rovására megy az unalmasságom. Az unalmas pasik jó pasik? N

Figyelt kérdés

Az a lényeg, huszonéves budapesti lány vagyok. Egyszer volt egy srác, de nem mostanában, akivel az történt, hogy nekem nagyon tetszett hónapokig, de nem sikerült összejönni vele, mert nem lett szerelmes belém. Mivel jóban voltunk, nyomatékosan megkértem, kíméletlen őszinteséggel mondja el az okokat, hátha tudok fejlődni, abból hogy felhívja a figyelmem valamire. Persze akkoriban majd megszakadt a szívem, hogy nem lett belém szerelmes. Azért akartam, hogy elmondja, hogy hátha majd jól rácáfolok, és happy end lesz.

Azt mondta, unalmas vagyok, könnyü mellettem unatkozni. Szörnyen fájtak a szavai.

Most van, hogy egy srác tetszik, de csak tetszik. Nincs köztünk semmi, csak haveri viszony. Van barátnője. Egyszer volt, hogy páran beszélgettünk, és azt mondta, ő igenis el tudja képzelni, hogy egy nap a barátnője lesz a felesége, hiába vanbak még 1 éve (se) együtt. És kérdezték mi a legjobb a leendőbelijében. Majd megállt bennem az ütő, mikor azt mondta, hogy nem lehet mellette unatkozni. Spontán, jól improvizál, és mindig történik vele valami, meg neki is feldobja az életet, mióta együtt vannak.

Mondom magamban ez nemigaz... Aki nekem igazán tetszik, most függetlenül attól, hogy kapcsolatos-e vagy nem, annak túl unalmas vagyok.

Most akkor vagy sürgősen megtanulok izgalmas és színes lenni, vagy unalmas pasi mellett kell kikötnöm, mert én is az vagyok, összeillünk.

Nem tom, hogy rossz, unalmas beszélgetőpartner vagyok, vagy csak ötletszegény az elfoglaltságok terén...

Ah, elegem is van. Bár olyan lennék, aki erőltetés nélkül is érdekes ember. Aki körül zajlik az élet. Aki spontán, energikus, aktív, nem tudom...


2020. márc. 8. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki lehet unalmas, ha nem megfelelő partnerrel beszélget. Van, akivel órákat tudok megállás nélkül fecsegni és nagyon érdekes is minden téma meg poénkodunk stb, de van, akivel 2 értelmes szót nem tudok váltani, mert annyira mások vagyunk. Nekem az ilyen ember unalmas, és neki is én. Meg kell találni azt, akivel érdekes tudsz lenni :) De amúgy kommunikáció készséget mindig lehet fejleszteni, legyél tájékozott, legyenek hobbijaid, akkor lesz is miről beszélni.
2020. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik izgalmas életet élnek, és vannak akik unalmasabbat. De nem hiszem, hogy ettől bármelyikük is több vagy kevesebb lenne. Mindenki úgy él ahogy neki jól esik.

Lehet egy állandóan pörgő embernek egy nyugodt életet élő már unalmasnak tűnik.

Szervezz programokat, kirándulás, meglepetéseket.

Miket szeretsz csinálni szabadidődben?

2020. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne.
2020. márc. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak olyan emberek akik mellett unatkozok, legyen az nő/férfi. Gondolom ők is mellettem, másokkal viszont folyamatosan nevedgélek.

Én mondjuk az idősebbekkel jobban kijövök mint a saját korosztályommal.

2020. márc. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is unalmas lehetek mások szerint....

Unatkozunk együtt?


(Viccet félretéve , nem mindenki szereti ha 0-24 ben pörög a párja, ahogy ő maga sem pörög, én sem vagyok ilyen, és nem is keresek pörgős lányt)

2020. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Uncsi vagyok én is. De nekem így jó.
2020. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz unalmas, ha ennyire körbe tudsz valamit írni ahelyett, hogy max. 5 mondatban a lényegre térnél...
2020. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 opened paradise ***** válasza:

És te akarnál valakivel úgy együtt lenni, hogy mindig erőlködnöd kell mellette és izgulni, hogy rád un?

Ez vagy jön valakivel, vagy sem. Nem éri meg 1 ember miatt ezen kattognod. Jöhet majd más, aki nem fog unni, akkor se ha nem csinálsz semmit sem.

2020. márc. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7: Amúgy én is erre gondoltam. Nem volt unalmas ez a történet se.


Azt mondod aki neked tetszik, de csak két példát hoztál fel, szerintem nyugodtan feltételezhetem hogy két emberrel nem illettél össze és ezért egyből leírod magad. Én az emberek 99%-a mellett elunom magam, és valószínűleg én is untatom őket. De azért szökőévente találok egyet-egyet akivel órákon át megállás nélkül tudok dumálni. Szóval nehéz ilyet találni, de kettő miatt ne add fel.

2020. márc. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is kicsit unalmas vagyok a lányok számára, bár ez amiatt is lehet, mert nem olyan az érdeklődési köröm, a személyiségem, mint a többségnek...


Gondolatban meg nem tudok olvasni, hogy kit éppen mi szórakoztatna.

2020. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!