Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anyagiasnak számítok hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagiasnak számítok hogyha leírom azt, hogy legalább középosztálybeli nőkkel szeretnék párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Megbélyegzések miatt nem merem leírni, de úgy érzem ilyen nő mellett tudnám jól érezni magam és fejlődni az életben.
máj. 25. 14:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
társadalmi réteg/osztály,innen akarsz magadnak társat.
máj. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%
Anyagias vagy igen, de az nem feltétlenül rossz tulajdonság.
máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Mármint hol írod le? Egy társkeresőn pl? Akkor nekem az a javaslatom hogy: nagyon taszító amikor a bemutatkozása valakinek az elvárások felsorakoztatása. Szerintem sokkal imponálóbb, ha leírod azokat a dolgokat, amik téged érdekelnek, amikkel szeretsz foglalkozni, barátságos stílusban, és nem rögtön feltételekkel bombázol egy idegent.

Szerintem egyrészt ránézésre is látszik ez az valakiről sokminden, vagy a kommunikációjából is, másrészt pár mondatot azért szánj a nőkre az ismerkedéskor, és akkor is kiderül sok minden és elköszönhetsz, nem kell indokolni sem. De számomra taszító, amikor valaki pontokba szedi, hogy "ezt így akarom, azt úgy akarom, ilyen legyél, olyan ne legyél..".

De alapjáraton az elképzelésed érthető.

máj. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!