Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Randiznátok incelekkel, ha ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok incelekkel, ha ez állami támogatással járna?

Figyelt kérdés

Van ugye a CSOK, amit a chadek meg a házasságra befűzött béták vehetnek igénybe házasság meg 3 bevállalt gyerek esetén.

Ha az állam hasonló módon támogatná az incelek kapcsolatba kerülését, mint az alfák családalapítását, mondjuk fejenként 25 millió Ft SHIT-tel (Segítő Hozzájárulás Incelek Társkereséséhez), akkor hajlandóak lennétek incelekkel randizni?


máj. 24. 20:39
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Persze, nem volt ebből elég, ki is kell emelni a kérdést, tovább kell nyomni a kreténséget. :)
jún. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mit jelent az hogy incel, béta, chad?


Köszönöm, ha veszed a fáradtságot és elmagyarázod.

jún. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Az incel az a tök normalis pasi, akinek sajnos nincs lapátálla meg vadászszeme, ezért nem jut sexhez. A chad az a nagymenő csávó, akihez a nők vonzódnak, és akiknek az átlagnő csak egy kettyintésre jó. A béta az a lúzer pasika, akinek a vállán kisírja magát a nőci, ha dobta az "élete szerelme" chad.
jún. 1. 18:32
 34/39 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én csak tök normális pasikat ismerek akiknek szoktak lenni kapcsolataik. Chadeket, inceleket és bétákat nem.
jún. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Velem kb. minden nő lefeküdt, akikkel le akartam feküdni, de ki is sírták a vállamon magukat előtte vagy épp utána a fszkalap exük vagy egyéb nyűgjük miatt. :D

Akkor mi vagyok? Béta lúzer chad?

jún. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
88%

Az összes incel akit életemben láttam vagy olvastam nem tök normális pasi hanem iszonyatos lúzer, aki ápolatlan, lusta és 10-ből 9x mentális beteg.


Irreleváns, hisz ezzel az incelek csak mégrosszabbul járnának. Csak frusztráltak lennének hogy a pénzt felvették utánuk, de sértően, szánakozva és undorodva viselkednek a randin a csajok. Ha meg a béranyaságra gondolsz, 25 millióért biztos lennének csajok, de akkor is sértően kérnék hogy legalább szexelni ne kelljen hanem verd az üvegbe.

jún. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
35 most összezavartad őket, hagyni kell egy kis időt míg kitalálják a következő zavart elméjű képzelgésüket.
jún. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

"Velem kb. minden nő lefeküdt, akikkel le akartam feküdni, de ki is sírták a vállamon magukat előtte vagy épp utána a fszkalap exük vagy egyéb nyűgjük miatt. :D


Akkor mi vagyok? Béta lúzer chad?"


Münchausen báró 😂

jún. 2. 08:02
 39/39 anonim ***** válasza:
Na sírjál, nem hiszed el zavart?
jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!