Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nor.alis az olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nor.alis az olyan férfi, aki azért dob egy nőt, mert az hétvégenként csajos estét tart, és borozgat a barátnőivel?

Figyelt kérdés
Nem nagy alkoholizálás megy, kb. 3 pohár bor, esetleg egy kis martini vagy likőr péntek esténként. A pasi meg azt mondja, hogy ez alkoholizmus, és alkesszal sose járna.
máj. 24. 18:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
36%
3 pohár bortól nem lesz senki részeg. Az alkoholizmus fogalma meg messze van attól, hogy az ember heti egyszer iszik egy keveset. (Pontosabban az, hogy nem tud funkcionálni nélküle, elvonási tünetei lesznek ha nem ihat, és a többi) Illetve a péntek este nem hétvégét jelent, ott van még két teljes nap (szombat-vasárnap), nehogy már az ember ne szánhasson egy estét a barátaira is.
máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
79%
Engem az zavarna, hogy a paromnak arra van igénye, hogy bármilyen más program helyett, ami mondjuk bármilyen szempontból kapcsolat vagy személyiség fejlesztő lenne, éppen az ivast választja. Mondjuk én egyáltalán nem iszom alkoholt.
máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
96%

11-es ha tinikről beszélünk ez a nehogymár heti 1 baráti ivós est ne legyen talán érthető felháborodás lenne.

De gondolom itt felnőtt emberekről van szó, és egy komoly pákapcsolatban, a folyamatos rendszeres pénteki ivós barátnős esték már nem mindenkinél férnek bele.

máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%

"nehogy már az ember ne szánhasson egy estét a barátaira is"


Dehogynem, szánjon időt rájuk is, de ezt józanul is meg lehet tenni.


Amúgy kérdező esetében kíváncsi lennék, hogy akkoris összejárnának-e, ha nem innának egy kortyot se.

máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
72%
14-es ezeket a "barátokat/barátnőket" legtöbb esetben csak a közös ivászat tart össze. Ilyenkor mindenki tompul és jó a kedvük. Ha józanul kellene leülniük egy asztalhoz több órára nem is lenne közös témajuk 1 óránál max tovább. Szerintem egyáltalán nem minőségi időtöltés, csak jó kifogás a vedelésre. Voltak ilyen barátaim az egyetemről tapasztalatból mondom, mentek az ivászatok, és szépen elő is jöttek az alkoholproblémák nálam és náluk is. Megszakítottam velük a kapcsolatot, és nem iszok már egyáltalán. Nem hiányzik az életemből.
máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%

Ha hat és fél napot együtt vagytok de egy estét a barátnőiddel vagy, az azért messze nem probléma, sőt... Inkább az a szomorú, amikor valaki kihúzza magát a baráti köréből abban a pillanatban, hogy kapcsolata lett (ergo a barátságai eldobható időtöltés volt csak neki)

De az sem probléma, ha valakinek ez nem tetszik, és minden szabadidejét a párjával akarja tölteni. Egyszerűen csak mások voltak az igényeitek, és az elvárásaitok, ennyi.

máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
65%
A nőknek is jogukban áll szerintem lazítani, így nem értek egyet a pasival.
máj. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nőként ez nem férne bele a férjemtől. Pia nélkül se férne bele hogy minden héten, de piával meg eleve nem egymást keresnénk. De ezek kiderülnek hamar, nyilván én házas vagyok, idáig nem jutottunk volna el, ha ennyire más véleményünk lenne a hétvégi programokról. Olyan pasi kell neked, aki szintén heti szinten haverozik, és szintén szereti meginni.
máj. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Függ attól is, hogy hány évesek vagyok.


Le lehet pontozni de szerintem 30 fele ne ez legyen egy nő értelmes kikapcsolódása, hogy isznak. Funkcionális alkoholizmus a neve.


Aki semennyit sem iszik, azt igen is zavarhatja, akkor olyat kell keresni akit vagy nem érdekel, vagy ő is fogyaszt alkoholt.

máj. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az is normális lenne, ha nem zavarná, de ha őt zavarja, akkor miért maradna vele?
máj. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!