Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tartják kevesebb értékű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják kevesebb értékű személynek a nők azokat akik nem jártak egyetemre?

Figyelt kérdés
Vannak akiknek nem úgy alakult az életük hogy sokáig tudjanak tanulni. De nem kevésbé értelmes emberek mint mások. Ennek ellenére elterjedt az a szöveg hogy aki nem diplomás az egyenest fogyatékos. És társkeresést is megnehezíti az ha szakmunkás vagy szimpla érettségivel rendelkezik csak a férfi. Több a diplomás nő. Szinte 10 ből 9 már az. A ferfiak meg nem. Főleg a most 30-50 közötti ferfiak nem azok.
máj. 20. 10:26
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
69%

Biztonságot jelent, nagyobb eséllyel találhat jobban fizető munkát. Diplomások közt is válogatnak azért, a legyen orvos, ügyvéd, közgazdász vagy mérnökinformatikus még mindig ezerszer eladhatóbb, mint egy szocmunkás vagy egy kommszakos..


Férfiakat és érdekel az ilyesmi, nem csak nőket.. sok emberen látszik amúgy, ha nem tanult tovább, sok diplomáson pedig nem látszik, hogy magasabb végzettsége van.


Engem nem érdekel, amíg nem veszem észre, de.. 99%-ban észre lehet venni.

Targoncázni Ausztriában éri meg, a legtöbb embernek van két-három végzettsége, hogy rugalmasan meg tudjon élni bárhol. Szerintem klassz, nem leszívós "nyugdíjas" munka, nem mennek tönkre az idegeid.

máj. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
86%
#8 végülis egymást átb*szva is le lehet élni egy életet, sokat ezt teszik.
máj. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

#3


“ Aki nem, annak marad a gyár, árufeltöltés és társai, de ezek meg azok a helyek, ahova max általános iskola kell, ”


Téves! Budapestről van szó. Olyan 2009-2012 között dolgoztam gyárban egyszerű betanított tróger melósként! Érettségi nélkül fel se vettek volna. Aztán betettek olyan emberek köze akik 20 éve ott dolgoztak és valóban ilyen műveletlenek is voltak. De amikor én mentem oda már kikötés volt az érettségi! 2009ben! Azóta gondolom mèg jobban ez mehet mindenhol.

máj. 20. 10:54
 14/34 anonim ***** válasza:
64%
Ha mindene megvan, értelmes, intelligens, akkor nem probléma részemről.
máj. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 Leclerc ***** válasza:
51%
Ezt kár a nőkre húzni, a férfiak is csinálják. Úgy alapvetően elég sok ember lenézi azt akit butának tekint. És sokan ezt a diplomához, vagy egyéb végzetséghez kötik. Ez elég egyszerű sovinizmus csupán, ettől érzik többnek magukat, mint másokat.
máj. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem akarsz diplomát, bizonyíts az életben. Legyél menő vállalkozó, mellé művelt és értelmes, akkor egy nő sem fogja kérdezni hogy van-e diplomád. A nők nem a pénzre mennek amúgy, csak szeretik az életképes férfiakat.
máj. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
66%

Abszolút nem számít a diploma.

De ne nekem kelljen kínlódni mellette azért, mert tele van adóssággal, nem tud bánni a pénzzel .

máj. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
69%
Az nem lenézés, hogy bizonyos kritériumok mentén szűrünk.
máj. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Azt simán el kell fogadnod, hogy nem jössz be mindenkinek. Az, hogy nem akarnak veled bszni, nem jelenti azt, hogy kevesebb értékűnek tartanak.


Hol dolgozol, milyen környezetben? Általában aki diplomás, az valamit akart az életben. Valahol akar lenni. Nem csak beesik egy gyárba vagy egy Tescoba. Mert ha ez utóbbi történik, megvan az esély, hogy 1) alapból proli, vagy hozzáprolisodik a környezetéhez, vagy 2) annyira utálja a munkáját, hogy ha lejár a munkaidő, csak feküdni és sörözni akar.

máj. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
1%
Véleményem szerint ezek a valódi diplomák: orvos, ügyvéd, közgazdász, gépészmérnök, mérnökinformatikus, építészmérnök, tanár! A többi csak "vetítés" mert nem is kell(lene) hozzá diploma érettségivel és/vagy technikusival is lehet valaki egyéb más területen, nem kell agyon tanulni! A párom szakmunkás, nekem érettségi + felsőfokú Okj-m van, soha nem érdekelt ez a dipLOMa dolog, főleg nem a "büfé" szakok! De igazságtalan az élet előbb vesznek fel irodába egy diplomást, mint egy nem diplomást, tekintély és bürokrata rendszer ez, jobb önmegvalósítani, és kiszállni a 'mókuskerékből' 😎 34/N
máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!