Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az érettebb férfiak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érettebb férfiak már jobban látják melyik nőnél érdemes próbálkozniuk vagy ez mindig kiszámíthatatlan?

Figyelt kérdés

Vagyis amíg fiatal vagy és nincs tapasztalatod, addig oda mész azokhoz a lányokhoz, akik tetszenek, azoknak a nagyrésze persze lepattint, de egy-kettő csak kerül, akivel lesz valami. Idővel azt gondolnám az ember csak észrevesz valamilyen mintázatot, hogy igen ezeknél a típusú lányoknál mintha többször összejönne és akkor nyilván érdemes figyelni ezekre.

Meg persze jobban tisztában lesz a saját értékeivel, eredményeivel, fel tudja mérni milyen nőknek imponálhat ez. Mondjuk ha én egy jól fésült, visszafogottabb srác vagyok, akkor kevés esélyt látok rá, hogy a nyakig tetovált, színes hajú lányoknak fogok tetszeni, persze elvileg van rá esély, de kevés. Inkább a konzervatívabban öltözködő, csendesebb lányokra tennék több esélyt. Persze ez, amiket írtam csak a saját véleményem, lehet tényleg sosem lehet ezt tervezni és nem ezeken múlik, de az sem jó, ha semmi szűrője nincs valakinek.



máj. 19. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jobb emberismerő leszel, tudni fogod mire van szükségük és átlátsz a hazugságaikon , amiket sokszor még ők is elhisznek . Próbálkozni mindenkinél érdemes, attól függően, hogy mit akarsz . Más nem azért is, mert sokszor van úgy, hogy esélyed se lenne a lánynál, de éppen olyan körülmények vannak amik miatt összejön veled vagy felmegy hozzád... az ismerkedés soha sem lesz kockázatmentes , mindig van esélyed és mindig van esélyed a kosárra is.


Összességében jobban fogod látni, hogy kinél próbálkozz, igen.

máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobban látják, de akkor is érhetik őket is meglepetések.
máj. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én pl. tisztán látom, hogy egyetlen egynél sem érdemes próbálkozni.

Ezek szerint akkor érett vagyok? 🤔

máj. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Eláshatnám magam, ha csak azoknál a csajoknál próbálkoztam volna, akikről úgy véltem, hogy van nála esélyem. Nálam ez úgy működött, hogy az ismerkedés során arra erősítettem, amiket a csaj elvárt egy pasitól.
máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Érett férfiként is nehéz eldönteni, kinél van esélyed.

Alapszabály, hogy minél fiatalabb nővel kezdj. (törvényes kereteken belül)

máj. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy fenét tudják. Hatvanas férfiak rárepülnek huszonéves lányokra, és fel vannak háborodva, ha elutasítják őket. A fiatal srácok visszavonulnak, ha nincs fogadókészség.
máj. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én párkapcsolati szempontból a következőket tapasztalatam, ahogy idősebb, érettebb lettem:


1. Alapból megnőtt az önbizalmam, és oda mertem menni a lányokhoz, tisztában voltam az értékeimmel, azzal, hogy mit tudok nyújtani egy párkapcsolatban. Persze így is sokan lepattintottak, de ezt nem annyira vettem a szívenre, míg fiatalabb koromban sokáig tartott, amíg bátorságot gyűjtöttem a kezdeményezéshet, és ha elutasítottak, akkor hetekig nyalogattam a sebeimet. Ez volt az egyik fő különbség.


2. Mivel volt önbizalmam, és magamat is megismertem, azt is sokkal jobban tudtam, hogy mit szeretnék egy lánytúl, és mi az, ami már nekem nem fér bele. Így, hogyha már ment az ismerkedés, és volt valami dolog, ami "red flag" volt, akkor nem kínlódtam még hónapokig, évekig a kapcsolatban, hanem belálltam a dolgoba, és először egy tisztázó beszélgetést folytattam a lánnyal a dologról, és ennek a kimenetelétől függően folytattam vagy szakítottam meg vele a kapcsolatot.


2.

máj. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!