Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyenszépnapod! kérdése:

Létezik, hogy egy ilyen lánynak soha ne jöjjön össze a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, 20 éves és hiába próbálkozik a srácoknál, eddig még sosem jött össze neki semmilyen kapcsolat, ezért az utóbbi időben elkezdett azon keseregni, hogy már nem is fog, ami szerintem hülyeség, de nem akarom áltatni, ha mégsem az, szóval gondoltam megkérdezem itt is, hátha valaki volt már hasonló helyzetben


a lányról:

Nagyon szép, vékony, csomót tornázik mostanában, hogy szép alakja legyen, okos, intelligens, tök jókat lehet vele beszélgetni, vigasztalni is nagyon jól tud, szóval empatikus, művész lélek, meg társaságban viszonylag könnyen feltalálja magát, el tud beszélgetni ismeretlenekkel, annyi hogy néha elég hirtelen haragú, és olyankor elég bunkó (de aztán bocsánatot kér), meg figyelemzavaros ennek minden előnyével és hátrányával, de amúgy mindig próbálja fejleszteni magát meg az önbizalmán is dolgozik (aminek nagyon örülök)


egyetemista, a karán meg a szakján nincs sok srác, de próbál azért eljárni olyan helyekre ahol vannak srácok, csak állandóan olyan fiúk tetszenek meg neki, akik rá nem tudnak úgy tekinteni, max barátként (eddig egyszer volt kölcsönös, de akkor meg az ellenkező politikai nézetek miatt a srác azt mondta a barátnőmnek, hogy nem működne, úgyhogy hagyják)


csomó srácnak megtetszik, de azok nem érdeklik, valamivel mindig megmagyarázza: nem elég magabiztos, mások az érdeklődési körök (mondjuk sok srác nekem se jönne be közülük, mert olyan needy, nyomulós fajták) de különben én nem nevezném válogatósnak, igazából amikor arról beszél, milyen srácot szeretne, csak annyit mond, hogy legyen magabiztos, legyen önbizalma, meg céljai az életben, meg úgy legyen normális, tisztelje a nőket meg ilyesmik, de pl olyat sose mond, hogy legyen kockahasa vagy így-úgy nézzen ki, vagy ez meg az legyen a munkája, talán ami specifikusabb az az, hogy legyen nagyon intelligens, hogy beszélgethessen vele összetett témákról


Ti mennyi esélyt láttok rá, hogy soha ne jöjjön össze neki a kapcsolat? Vagy volt, akivel hasonló volt, és nem jött neki össze?

Illetve, ha szerintetek simán lehet, hogy nem lesz senkije, akkor mit javasonlánok neki? Vagy nekem, amivel megvigasztalhatnám, vagy segíthetnék?


köszi a válaszokat, trollok kíméljenek



máj. 18. 21:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%
Akkor nem fog neki összejönni, ha továbbra is csak a tökéletes külsejű férfiakkal áll szóba. Be kellene érnie a saját szintjével.
máj. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%

Lehet nem is akar. Nekem van egy barátnőm, aki hasonló, és mindig érezni lehetett rajta, hogy ő tök jól elvan egyedül.


Amikor keresett párt, érződött rajta egy görcsösség. Akkor azt hittük, azért, mert nagyon akar valakit, de kiderült, hogy pont azért, mert nem.


Szerintem annyira érthetetlen dolog az embereknek az ilyen, hogy magukban sem ismerik ezt fel. A társadalom nagyon befolyásol minket.

máj. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
22%
99% eséllyel az a gond, hogy valami extrém, rohadt jól kinéző pasit akar magának, iszonyatosan nagyok a külsőt tekintve az elvárásai. Nyilván ezek nincsenek megfogalmazva, lehet neki nem úgy van a fejében, hogy ilyen téren túlzott elvárásai lennének, csak egyszerűen nem képes vonzódni az átlagos, de akár még az átlag feltti férfiakhoz sem. Tehát fals kép él a fejében arról, hogyan is néz ki mondjuk egy átlag pasi. Gondolom csak a legeslegjobban kinézőket veszi egyáltalán számításba, de férfiként ha tépnyleg extrém jó külsőd van, akkor jó eséllyel nem fogsz megállni egyetlen nőnél, hanem minél többet meg akarsz kapni addig, amíg megteheted.
máj. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ja, hát ha fideszes a csaj akkor nyilván senkinek se fog kelleni...
máj. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én nekem szingli pasiként(nem is akarok komolyabb kapcsolatot már senkivel,ne értsetek félre! Voltam házas is...) az a véleményem, ha a lány nem a kesergésre összpontosít,meg hogy olyan magasra tegye a lécet,hogy ez ezért nem kell,az meg azért nem kell,válogat(az is lehet,annyira Ő se akar senkit) ,akkor fog találni valakit.


Ezek helyett inkább ismerkedjen,legyen nyitott akár új dolgokra az élet minden területén.

jún. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
14. vagy nem talal egy lolot maganak es neki nem jo senki ezert..
jún. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Valami defektje biztos van. Ha megadod az elérhetőségét, szívesen kiderítem az okot.
jún. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!