Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megírjam neki hogy tetszik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megírjam neki hogy tetszik és jobban megszeretném ismerni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy szórakozóhelyen ismertem meg egy lányt még a múltheten , nem volt köztünk igazából semmi, viszont tegnap rá írtam beszélgettünk egészen éjfélig viszont az utolsó üzenetemet már nem olvasta el mert bealudt, na mármost azóta se nézte meg. Úgy gondoltam megírom neki kerek perec hogy mit akarok.

Azt hogy szeretném jobban megismerni és hogy számomra nagyon szimpatikus és nagyon tetszik nekem! Ti erre a mondatra mit reagálnátok lányok?! , csak mert nem értem hogy tegnap elvoltunk jól az utolsó üzimre meg tegnap óta se válaszolt (nem nézte meg).



máj. 9. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudod mit jelent ez pajti
máj. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miert nem kerdezed máskor is mennek e a helyre. Mert lehet össze tudnátok futni?
máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem inkább hívd el randizni. Akkor az nem annyira rámenős, de teljesen egyértelmű, hogy mit akarsz tőle
máj. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!