Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igazak szerintetek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazak szerintetek az alábbi állítások (tinder)?

Figyelt kérdés

Neten olvastam, hogy ha egy bármilyen nő reggel beregisztrál egy nagyobb városban tinderre, akkor nagy valószínűséggel estére 100 feletti lájkot fog kapni.

Viszont ha egy random férfi regisztrál be, akkor egy nap alatt jó ha kap 3-4 lájkot.


Valóban ekkora lenne a különbség?



ápr. 7. 23:09
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, igen, ez így van
Nő vagyok, a nővel kapcsolatos megállapítás igaz lehet, de a férfi oldal biztos nem
Nő vagyok, a férfival kapcsolatos megállapítás igaz lehet, de a női oldal biztos nem
Nő vagyok, egyik sem igaz
Férfi vagyok, igen, ez így van
Férfi vagyok, a nővel kapcsolatos megállapítás igaz lehet, de a férfi oldal biztos nem
Férfi vagyok, a férfival kapcsolatos megállapítás igaz lehet, de a női oldal biztos nem
Férfi vagyok, egyik sem igaz
20 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fél óra alatt meglett Bp-en🤷🏻‍♀️
ápr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

Többször megbeszéltük már, hogy ez azért van így, mert a férfiak mindenkit jobbra húznak anélkül, hogy néznék, és később válogatnak a matchekből. Igen, lehet, hogy krvaronda nőként is kapsz száz lájkot, de ha rád is ír ebből bármelyik, az max 1-2 perverz hülye lesz, hogy küldj képet a vaginádról vagy ilyesmi.


Szóval ha nem akartok egyenlőtlenséget ilyen téren, akkor ne úgy Tinderezzetek, mintha teljesítménybérre menne a lájk, hanem LASSAN, olvassátok el a profilt, nézzétek meg az összes képet, és CSAK azt lájkoljátok, akivel el tudtok képzelni valamit.

ápr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Ja, kettes vagyok, pl nekem van kint olyan kép ami úgy néz ki, mintha smárolnék a macskámmal, gondolván majd elrettenti azokat, akik nem szeretik az állatokat, erre szerinted hány profil lájkol be, ahol a csávó leírásában a második mondat, hogy kutyások/macskások kerüljenek! Hát nem kevés😃
ápr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Bármilyen nő, persze... Arról van szó, hogy egy bizonyos szintű kinézet alatt mintha nem is lenne nő, sem ember, de még létező sem a nő. Nyilván ha ezt a réteget elegánsan figyelmen kívül hagyjuk, akkor a többi "bármilyenre" igaz lesz.
ápr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
Barátnőmmel sétáltam az utcán és azt játszottuk, hogy fejben számoljuk, hogy a szóba jövő korosztály hány százaléka jön be. Kb azonos volt az arány olyan 40% körül volt a "nem kizárt" ("igen" + "talán" kategória). 23F
ápr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ekkora.
ápr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%

Kit érdekelnek a Like-ok?

Ha arra élvezel el akkor menj TikTokra.

ápr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a férfiak mindenkit jobbra húznak, ezért nyilván igaz.
ápr. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

Mennyiség vs minőség....


Akinek nem számít a minőség, az persze hogy irigykedni fog a mennyiségre.

ápr. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Egyetértek a 2-essel, én is ezt szokom csinálni, hogy 12 óránként,mikor engedi a rendszer,akkor mindenkit jobbra húzok. Akanak kedveléseim,de nem fogok azért fizetni,hogy megnézzem, mert nem éri meg,mivel többnyire idősebbek,vagy 100+ kilomérre laknak. Eggyezés esetén sem olvassák el a nők a profilomat, mert hiába írom,hogy mindenkit jobbra húzok, és majd írok ha akarok, mégis van aki azt hiszi,hogy tetszik nekem miközben veri a mázsát 😅
ápr. 8. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!