Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az incelek beérnék a "szintjükön lévő" nőkkel, akkor nem lennének egyedül?

Figyelt kérdés
Ez tényleg igaz, vagy ezzel a szöveggel is csak az itteni válaszolók le akarják rázni őket?

márc. 29. 20:52
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
32%

Amúgy meg nem támogatom, hogy egy férfi csúnyán beszéljen egy nővel, ahogyan azt sem, hogy egy nő csúnyán beszéljen egy férfival.

De mégis egy rakás ember lehet, aki a problémás viselkedése mellett párkapcsolatban van. Fejlődés meg ezért sincs, mert a másik eltűri neki viselkedését.

Na, de ez már egy másik téma. #9 voltam

márc. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
27%

#11


Persze, ez így van. De nem tudod, hogy idővel romlott szarrá vagy úgy alakult ki. Az biztos, hogy a szidalmazás nem visz előre egy boldog párkapcsolathoz.

márc. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
31%

#10


Egy rakás olyan nő van a világon, aki bunkó pasival van együtt.

Ezen az oldalon is újra és újra visszatérő téma, hogy nők kapcsolatban vannak, de a pasijuk meg bunkó velük, és megoldást kérnek, mert szakítani nem akarnak.

Élőben is találkozhat az ember ilyen párokkal. Annyira feltűnő a téma, hogy egy rakás cikk van a neten is, ami azt próbálja megfejteni, hogy miért vannak együtt a nők bunkó alakokkal. Még a női magazinok, mint a femina vagy a divány is foglalkozik a témával. Keress rá, és olvass.

Itt nem bodrline zavarról van szó, hanem más jelenségről, ami több nőt érint.

márc. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
32%

Jó, azért nem kell oda kilyukadni, hogy a nők a bunkókkal vannak kapcsolatban a szegény jóravaló fiúk meg érdektelenek a nőknek...


és ez persze a nők hibája.

márc. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Munkahelyemen is a bunkó férfiakkal beszélgetnek csak a nők, a csendes férfiakat levegőnek nézik...
márc. 30. 00:27
 16/34 A kérdező kommentje:
De tudjuk a választ erre is: ezt csak mi látjuk így, és közben ezek nem is bunkó férfiak, hanem magabiztosak, ismerjük ezeket a szövegeket...
márc. 30. 00:29
 17/34 anonim ***** válasza:
55%

#12


Nekem igazából mindegy. Mindenki úgy él, ahogy akar. Uncsim kapcsolatába sem szólok bele, rendezze a dolgot a férjével, ha akarja.


Csak arra hívtam fel a figyelmet, hogy ne keltsük azt a látszatot, hogy majd akkor csajozik be valaki, ha szépen viselkedik (természetesen lehet erre példa, de ez nem egzakt). Mert csalódás lehet a vége. Ezt a lapot sokan megjátsszák a srácok, kedveskednek, és a barátzónában kötnek ki. Ami aztán frusztációt fog okozni, hogy "rendes vagyok, mégsem kellek a csajoknak".


Szerintem az életben mindenkinek egyéni útja van. Hogy ki miért csajozik be, full egyedi eset. Egy szapioszexuális nőt egy történelem tanárnak készülő értelmiségi srác simán beindíthat, például.

Szerény véleményem szerint azonban általában a két legalapvetőbb tulajdonság a magabiztosság és a dominancia ami vonzó lehet egy férfiban egy nő számára.

márc. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
35%

@Kérdező


Az életben mindenkinek megvan a párja.

Sőt, nem egy, hanem több "Nagy Ő" létezik.


Azt tudom neked javasolni, hogy építsd fel a te saját, egyedi sílusodat, amiben jól érzed magad. Ha látják, hogy pozitív a kisugárzásod, az sokat segít. Ne felejts el azonban magabiztosságot építeni, mert a csajozásban az nagyon fontos.


Egyébként meg a csajozási készség fejleszthető. Minél többet csinálod, annál jobban ráérzel. Fontos, hogy sok tapasztalatot szerezz. A negatív tapasztalatok is értékesek, mert azokból is lehet tanulni.


Még valami: nem tudom, hány éves vagy, de feltételezem, hogy nem vagy öreg. Hát, az idő nagyon gyorsan megy!

Ha most nem látsz neki ahhoz, hogy szintet lépj a nőkkel való ismerkedésben, akkor nyugdíjas korodban bánni fogod a kihagyott lehetőséget.

Szóval hajrá, és sok sikert.

márc. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
18-as válaszoló, ezzel az írásoddal nem válaszoltál arra, hogy miért sikeresek egyes bunkó emberek egyes nőknél? Mert igen, létező jelenség, a munkahelyemen is ezt látom!
márc. 30. 00:45
 20/34 anonim ***** válasza:
35%

#19


A témában egy rakás cikk van, ha rákeresel a Google-ban, akkor olvashatsz róla.


A fő ok azonban az lehet, hogy a bunkó pasik magabiztos és domináns jellemmel rendelkeznek, ami bejön a csajoknak.

És ez férfiasabb, mint egy önbizalomhiányos jó fiú.


Ezért tanácsoltam a #18-as kommentben, hogy építs magabiztosságot. Így nem kell bunkónak lenned, de mégis vonzóbb lesz a jellemed a nőknek.

márc. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!