Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, hogy az alacsonyabb keresetű csajok jobban lehúzzák a csávót mint egy magasabb keresetű nő?

Figyelt kérdés
Alacsonyabb kereset: Nettó 400e forint alatt.
márc. 11. 14:58
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
20 - Ez a lényege az ilyen nőknek, ezért írtam, hogy tipik madár. Ilyenbe sose szabad belemenni, pontosan így nulláz ki egy nő. :D
márc. 11. 16:57
 22/32 anonim ***** válasza:
69%
14: szerintem valamelyik nyomi incel minálbéres fizetésen, mamahotelban.
márc. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
67%

Személyiség függő. Laza melóm van, 300-at kapok érte. + csinálok pár fusi munkát (úgy mondjuk 500-550 körül vagyok, de az most nem akkor). Exem akkor dupláját kereste, havonta +150-es fizetésemelésekkel. Volt hogy én vittem el enni mert akartam valami jót, a nyaralásokat felesben füzettük, mindent kifeleztem amihez hozzá nyúltam. Ha több pénz kellett valamire, kerestem több melót, sose kértem tőle sőt volt, amikor én fizettem ki a 80 ezret a szemüvegére majd visszaadta fizetéskor.

Aztán van az aki lehúzza. Nője válogatja.

márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Évente, nem havonta*
márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
76%

"A férfiak esetében meg instant kuka, azzal a szöveggel, hogy hogy tartana el egy családot"


Ezr csak a férfiak írják itt gyakorin, hogy szerintük ezt gondolja a nő, nem a nők írják :D

márc. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
25 - Érdekes, én nem egy nőt láttam így nyilatkozni. A megfogalmazásokból kétlem, hogy incelek lettek volna.
márc. 11. 18:06
 27/32 anonim ***** válasza:
32%
Nekem ha adnak, akkor elfogadom.Nem kérek, maguktól adnak nekem a férfiak.Akár egy sima udvarló is.Ebben mi a lehúzás?Ha nettó 3 milliót keresnék, akkor is elfogadnám, amit adnak.Miért ne?
márc. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
18%
gyakori. Sok kicsi sokra megy.. kér kajára, kormos-szempilla, ruhák, barátnoivel beulne valahova.. el is ment a nőre alap járaton 150 ezer minimum..
márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

27 - Hát én nem adnék, max az elején egy kicsit amennyit illik. Utána 50-50, egyenlőség van a mai világban.


28 - Igen, ez az amit sokan nem látnak át, csak a sokadik ilyen eset után. Én a 2. ilyen után jöttem rá és igazából minden nő ugyanaz. Imádnak kacatokat vásárolni és a pénzt költeni.

márc. 12. 06:07
 30/32 anonim ***** válasza:
0%

15# vagyok.

Na azért nem a párna alá tesszük, meg a malckába, hanem befektetjük ilyen-olyan kamatozó megoldásba, és ami az én nevemen van az nem fog elveszni. Meg amúgy egész szépen összeeggyeztettük az együtt élést, és nem gondolom, hogy annyira ott lenne az hogy faképnél hagy. Amíg nem csalom meg, vagy hasonló mértékű hűtlenség, addig nem aggódok ezen.

márc. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!