Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sub férfi hol/hogyan ismerkedh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sub férfi hol/hogyan ismerkedhetne valódi domináns nővel?

Figyelt kérdés
jan. 18. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Sehol, max szerencséd van, és pont találkozol egy olyannal.

Én sub férfi vagyok,és kipróbáltam már smpxie-t meg egyéb ilyen bdsm társkeresőket, de ott a többség eleve valamilyen szolgáltatást nyújt,vagy max alkalmit keres,de rendes kapcsolatot kb. senki, max a lehúzásról szólnak ezek az oldalak.

Így én eddig sima tinder meg hagyományos társkeresőn találtam domináns nőket, akikkel komolyabban is lehetett tervezni. Most jelenleg pont véget ért egy ilyen kapcsolatom, úgyhogy jobb híján újfent a tinderen próbálkozom. Mivel jól nézek ki, így könnyen megy az ismerkedés, csak persze sokaknál kiderül, h nem illünk össze ebből a szempontból, én leginkább az ágyban vagyok sub, az élet egyéb területein nem annyira igénylem, de néha oda is átvezettünk egy-egy szerepjátékot.😄

jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A másik opció:

Vannak domináns nők, akik a szubokra hajtanak, de csak azért, hogy kihasználják pénzügyi-lelki tekintetben is.

jan. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!