Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ítélnek el, ha a valódi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el, ha a valódi érzéseimről beszélek?

Figyelt kérdés

Mindenki sír, hogy "jaaaj a fiúknak csak arra kellek". Hát én még arra se kellettem soha. Ennek egyszer hangot adtam családi körben, mert már nagyon nem bírtam a sokadik "van már barátod?" kérdést. Minden oldalról úgymond "támadva" vagyok: a rokonok által ezekkel a kérdésekkel, a szüleimmel egyidős réteggel szemben a szüleimnek azt kell bizonygatni, hogy nem vagyok leszbikus, a barátaim pedig már mind lépnek egyre feljebb és feljebb a párkapcsolataikban. Mióta elkezdtem dolgozni, és nem iskolába vagyok, már a közeget is elveszítettem, ahol lehetett volna ismerkedni, munkahely nem opció. Tudom, tudom, társkereső, regisztráljak fel, ott majd az apám korúak majd hogy felhúzzák az önbizalmam...


Aztán most ez olyan nagy dolog, hogy egyszer az életben kifakadtam, hogyha valaki meg...na, már azt is kiplakátolnám, a párkapcsolatról meg feltétlenül tudnának, mert betelefonálnék a tv2-be (ezeket még persze tovább cifráztam). Fel se fogják milyen önbizalomromboló tud lenni ez a kérdés, meg az a nyomás, hogy nem tetszek a fiúknak. Már ezzel vannak elfoglalva jó pár éve, nem tudom elengedni, főleg mikor végre meglátnám magamban a szépet, jönnek ilyenekkel, és a tények felül írnak mindent.


2023. okt. 30. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Majd nővé érsz te is, nem mindenkinek ugyanakkor jön el az a korszak. És nem is mindenki után fütyülnek az utcán, de hidd el, nem egyforma időben jön el a nőknél a kivirágzás. Van aki tizenévesen olyan hormonbombát kap, hogy a fiúk csak vele foglalkoznak, aztán 35 éves korára 100 kg-ra hízik. Van aki huszonévesen érik nővé.

Amúgy meg az egyik legnagyobb lecke az életben lesz..ni mások véleményét.

Mondd nekik, hogy te szerelemből szeretnél együtt lenni valakivel, ami egy életben ritkán adatik meg, az érdekkapcsolatokat pedig meghagyod nekik.

Azt hiszed, ők vagy az iskolatársaid zöme szerelmes volt? Persze, az egyik talán, a másik csak jobb híján volt vele. Mindig ez a forgatókönyv, csak ezt nem illik kimondani.

2023. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De én már annak is örülnék, hogyha a munkások megnéznének. Már az is jó lenne, olyan szinten nem kaptam semmiféle pozitív visszajelzést a fiúktól, és erre ők még tesznek egy lapáttal. Utálom magam, és nekem se jó így élni, a mostani külsőmbe és személyiségembe is rengeteg munkám van és ugyanúgy sz.rt se érek. Lehet itt rossz önértékeléssel dobálózni, de mitől lenne jobb, amikor nem tudok a külső visszajelzésekből táplálkozni? Ha még hülyíteni sincs "gusztusa" a férfiaknak, akkor nem tudok ezzel mit tenni, nem lesz önbizalmam. Ha megerőszakolnának, elmondhatnám, hogy kellettem valakinek.
2023. okt. 30. 19:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkinek/bárkinek az érzéseidről beszélned.
2023. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom, és nem is teszem. Csak most kifakadtam.
2023. okt. 30. 19:28
 5/12 anonim ***** válasza:

És mit teszel annak érdekében, hogy kívánatosabb legyél? Csak kérdem.

Mikor én elváltam a férjemtől az önbizalmam lentebb volt, mint a pokol legmélyebb bugyra. De! Elkezdtem futni járni, amitől fogytam és formálódtam. Elkezdtem csinosan öltözni. Végre úgy öltözködtem, ahogy nekem jólesett és amilyen a saját stílusom. Tetszik, nem tetszik, a férfiak túlnyomó többsége szereti a nőies nőt és nem csodálom, hogy kivannak sülve a "boyfriend" meg "mom style"-októl.

2023. okt. 31. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért ha még megbszni se akarnak, valószínűleg a természeteddel lehet valami baj. Nagyon sok (kinézetre egyébként teljesen átlagos) férfi van, akik még a 200 kilós tonna donnákat is meghúzzák, ha úgy van.
2023. okt. 31. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6-os, arról semmit nem tudunk, hogy neki megfelel-e bárki. De a legtöbb nő azért nem szexel, mert nincs számára vonzó férfivel rá lehetősége. És igen, vannak nők, akik után a fél utca megfordul és vannak szúrke verebek, van aki egy zsákban is gyönyörű, van aki fél kg vakolattal se. És persze mivel a férfiak igénytelenek szex terén, őt is megdugnák sokan, csak ezt még nem tudja. Én màr tudom, de nem tud felizgatni, hogy ingyen ku.rva legyek se egy incelnek, se a világ legvonzóbb pasijának. Volt aki után évekig vágyakoztam, de csak pótléknak akart egy éjszakára és dobtam a csudába.
2023. okt. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Volt aki után évekig vágyakoztam, de csak pótléknak akart egy éjszakára és dobtam a csudába."


És most ezért utálod az összes férfit úgy en bloc?

2023. okt. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem utálom, csak pótléknak érzem magam, aki a jó nök helyett jut a férfiaknak. Valószínű van bennem nárcizmus, elmegy a kedvem a szextől, ha nem érzem magam szépnek.
2023. okt. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem találsz olyat, aki nem csak pótléknak tekint, akkor neked is csak azt tudom mondani, hogy alighanem belül van a probléma, nem kívül.
2023. okt. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!