Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ítélnek el, ha a valódi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el, ha a valódi érzéseimről beszélek?

Figyelt kérdés

Mindenki sír, hogy "jaaaj a fiúknak csak arra kellek". Hát én még arra se kellettem soha. Ennek egyszer hangot adtam családi körben, mert már nagyon nem bírtam a sokadik "van már barátod?" kérdést. Minden oldalról úgymond "támadva" vagyok: a rokonok által ezekkel a kérdésekkel, a szüleimmel egyidős réteggel szemben a szüleimnek azt kell bizonygatni, hogy nem vagyok leszbikus, a barátaim pedig már mind lépnek egyre feljebb és feljebb a párkapcsolataikban. Mióta elkezdtem dolgozni, és nem iskolába vagyok, már a közeget is elveszítettem, ahol lehetett volna ismerkedni, munkahely nem opció. Tudom, tudom, társkereső, regisztráljak fel, ott majd az apám korúak majd hogy felhúzzák az önbizalmam...


Aztán most ez olyan nagy dolog, hogy egyszer az életben kifakadtam, hogyha valaki meg...na, már azt is kiplakátolnám, a párkapcsolatról meg feltétlenül tudnának, mert betelefonálnék a tv2-be (ezeket még persze tovább cifráztam). Fel se fogják milyen önbizalomromboló tud lenni ez a kérdés, meg az a nyomás, hogy nem tetszek a fiúknak. Már ezzel vannak elfoglalva jó pár éve, nem tudom elengedni, főleg mikor végre meglátnám magamban a szépet, jönnek ilyenekkel, és a tények felül írnak mindent.


2023. okt. 30. 18:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

"És mit teszel annak érdekében, hogy kívánatosabb legyél? Csak kérdem."


Edzek, diétázok, hogy csinosabb legyek. Alakkiemelő, nőies ruha, megfelelő frizura hozzá, ápoltság. Közösségi oldalakon való jelenlét, igényesebb képeket rakok ki.

2023. okt. 31. 20:25
 12/12 A kérdező kommentje:

#6


Igen, tudom jól. A munkatársamnak is van párja, és még rengeteg ilyen lánynak. Én megse kellek senkinek, nem figyel fel rám senki, nem akad meg senki szeme rajtam. Egy pasi volt rám állva, de ő 40+os, kopaszodó, dagadt pali volt, a gyereke velem egyidős kb.


Nem tudom hol van itt a baj, főleg hogy esélyt se ad senki, hogy megismerjen.

2023. okt. 31. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!