Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes férfiak miért várják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért várják el, hogy a nő összejöjjön, vagy minimum lefeküdjön velük csak azért, mert a randin fizették a nő fogyasztását is?

Figyelt kérdés
Aztán ha a nő visszautasítja őket akkor meg jönnek azzal, hogy DEHÁT FIZETTEM. Megjegyzem általában 1000 forint körüli összegről beszélünk. De ha 25 ezret fizetett volna sem lenne jogos bármit is elvárni cserébe.
jan. 12. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

"De ha 25 ezret fizetett volna sem lenne jogos bármit is elvárni cserébe"


Kivéve ha prosti az illető.

jan. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Nem akarlak becsmérelni de nagyon nincs hozzá érzéked kivel menj randizni ezek szerint.
jan. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet itt szépíteni meg megpróbálni kevésbé sértő dolgot leírni, de az az igazság, hogy az ilyen férfiak többnyire semmibe sem veszik a női nemet és lenézik a nőket. Pont ezért "várják el" mert azt gondolja a romlott agyuk, hogyha költöttek egy nőre akkor azt már illik a nőnek "honorálnia".


Hallottam már én is ilyen sztorikat, de legyen az a tanulsága ennek, hogyha ilyennel áll elő egy férfi a randi alkalmával akkor már tudhatja az adott nő, hogy egy dolgot kell tenni. (A lehető leggyorsabban menekülni és letiltani az illetőt.)


F

jan. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
A legtöbb férfi sajnos ilyen! Szexre megy és ha kifizeti a limonádét, a mekkit akkor már azonnal ágyba akar bújni és nemcsak azért, mert csórók hanem mert zsugori szarok. Még az átlag keresettel megáldott férfiak se fizetnek ki bármit a két szép szemedért. Azt hiszik, hogy minden nő kurwa és egyben pénzéhes pitsa. De azért, hogy pénzéhes pitsa attól még használgatnák kényük kedvük szerint. Szóval hiába vagy normális, még átlagos kinézetű is akkor is csak kurwa és anyagias picha lehetsz.
jan. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A legjobb úgy randizni, hogy kifizeted a felét, a saját részed és ha akkor is előbb utóbb mászna kibaszni a francba őket.
jan. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#4


Én vidéken élek és irodán dolgozom. Kb 300e forint a bérem és soha nem csináltam abból ügyet, ha egy lánnyal egy randi alkalmával én fizettem de mondjuk nem volt folytatás.


Ha valaki dolgozik az a havi 2-3 randi ami kerül kb alkalmanként 10-15 ezer forintba az a bőven belefér kategória.

jan. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Ez te vagy, de a legtöbb férfi olyan, hogy csak szexet akar és még arra se képes némelyik, hogy programot hozzon össze a randipartnerével. Sétálnak mindenegyes randin, vagy ülnek az autójában azt kész. Nem egy és nem kettő nő panaszkodik nemcsak itt hanem a valóságban.

Udvarolni nem tudnak és főleg nem akarnak. Azonnal a testiségre vágyódnak. Némelyik elhalmoz ajándékokkal, virágot visz, étterembe, de nem nyitja ki a nő előtt az ajtót, nem kérdezi meg hogy van, nem érdekli a személye. Vagy megteszi, de előbb utóbb a szex a lényeg. Azt hiszi sok férfi amúgy hogyha a nő nem fekszik le velük a híres 3. randin akkor csak kihasználni akarja, direkt húzza az időt és ilyen hülyeségek. Egyáltalán nem értem, hogy egy idegennel miért kéne azon nyomban, hogy randira vitte (főleg úgy, hogy le se szarja) szétraknia a nőnek.

Hogyha egyszer nekik (majdnem) minden nő kurwa, golddiger akkor menjenek kurwákhoz.

jan. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értik a meghívás lényegét. Ha viszonzást várnak akkor nem azt kéne mondaniuk, hgoy "meghívlak" hanem azt, hogy "az adósommá teszlek". Merthogy ezt teszik.
jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fizesd a saját részed az étteremben és akkor nincs ilyen gond.
jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!