Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak "pénz nélkül" a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak "pénz nélkül" a nők őszinte reakcióját miért nem értékelik?

Figyelt kérdés

"Pénz nélkül" azt értem, hogy nem vagy jól kereső, gazdag főleg nem. De nem vagy csöves, vagy vesztes sem.


Férfiak akik ilyen helyzetben vannak miért nem értékelik hogy ez milyen szuper helyzet, hogy így eleve nem kell azon aggódnod hogy vajon pénz vagy anyagi érdekek miatt akarnának a nők.



jan. 6. 22:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%

Nem értem miért szólja le mindenki a kérdezőt? Szerintem teljesen igaza van. Rengeteg férfi kimondottan fosul keres, és egy csomónak mégis van nője! Az lehet, hogy az a nő is fosul keres, de attól még csinos, jó alakja van, látok nem egyet, nem kettő ilyet.


1-2: Elkeseredettek vagytok, ez látszik. Még talán érthető is, ha valakinek csak rossz tapasztalatai vannak. De én nem ezt tapasztalom, szerintem kicsit torzít a világképetek.


4: A kommented egy vicc, ne haragudj, szerintem a kérdést sem értetted meg. Vered itt magad, de olyan buta vagy, hogy még az sem jött le neked, hogy a kérdező pont nem ezeket a férfiakat védi....Elhiszem, hogy nem adod alább, mert ebből a butaságból nincs már hová lejjebb adni.


6: Mert szerinted a bankigazgató az nem keres jól? Vagy netán egy átlagos gyári munkás megkeres havi nettó 6K-t? Hagyjuk már. Te is csak a belpesti kávézókból tudsz leszólni másokat, pedig te vagy az, akinek fogalma sincs az országról.

jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

11 Vannak itt bajok. :D


Nem arról van szó, hogy a bankigazgató nem keres jól, ennyire azért ne legyél ostoba. Arról van szó, hogy "jól keresni" ebben az országban már nettó 500 ezerrel is lehet, mert annyira a béka segge alatt van a társadalom. Így már érthető, vagy szeretnéd, ha még szájbarágósabban elmagyaráznám neked, hogy valahogy még te is megértsd?

jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm, annyira szeretném, ha a legrosszabb dolog, amire egy férfitól számíthatok az az, hogy nincs "jó alakja", CSAK "duci".


Ki van nyalva a valagatok.

jan. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
57%
A pénz, és anyagi javak nem feltétele egy rendes kapcsolatnak. Szeretet legyen. A többit majd együtt megoldjátok. 31/F
jan. 7. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!