Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők szerint alacsony keresetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szerint alacsony keresetnek számít a 250-350 ezer közötti fizetés?

Figyelt kérdés

Vannak itt nők akiknek a pasija ennyit keres? És nincs lakása meg autója? Hol ismerkedettek meg?


A kérdésre olyan nők válaszait várom akik nem többek 65-70 kgnál (kivéve ha fitness gyúrós csaj aki az izom miatt nehéz)


jan. 2. 10:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

7 - Itt jobban jelen van mint gondolnád, minden a látszat. Mutatják kívülről, hogy mennyi pénzük van meg ilyenek, azt közbe semmi.


Van egy gyerek aki hitelre vett egy KIA Stingert. Előtte senki nem szólt hozzá, a kocsi megvétele után meg egy 10/8as csaja lett.


Ha lakásod van, akkor fixen lesz nőd. Volt olyan akire anno ráírtam, hogy találkozzunk, beszélgettünk, kiderült, hogy nincs lakásom és offolt is. 2 év múlva mire lett és raktam fel egy képet a sztorimba, hogy épp újítom fel akkor meg rám írt.


Volt barátnőm nem keresett nettó 300e forintot és 4x akart menni üdülni egy évben, úgy hogy megtakarítása csak párszázezer forint volt.


A másik exem felvett 1m ft hitelt, amit elbaszott telefonra meg ilyenekre.


Szóval igen, amikor itt írogatják a nők, hogy az anyagiak nem a legfontosabbak akkor mindig nevetek egy jót azokon a naiv idiótákon, akik ezt el is hiszik. :'D

jan. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
320 ezer körül volt a fizetése mikor összejöttünk. Saját lakása nem volt, az anyja egyik lakásában lakott. Egy suzukija volt akkor.Társkeresőn ismerkedtünk meg.
jan. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Ezt a kérdés egy férfi írta ki. Szerinte átlagos fizu. Igaz, a KSH szerint nem a magyarok többsége kevesebbet keres ennél....


Ideje lenne már nem a másikra mutogatni meg arról beszélni, hogy a másik mit gondol. Oké, tudom, a politika sem áll másból, minthogy A elmondja mt gondol B, B meg elmondja mit gondol A, ahelyett, hogy mindneki a saját gondolatairól beszélne.. Aztán meglepődünk, ha fals baromságokat tényként kezelnek egyesek...

jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem a nő hibája ha megcsalják. Ha valamiben baj volt vele, a férfi megmindhatta volna vagy szakítjatott volna. A megcsalás mindig a megcsaló hibája, az ő egyedüli, moráltalan döntése.

A nők meg nem gondolatolvasók, hogy meg tudják mondani ki az aki majd megcsalja őket, ki nem. A legártatlanabb, legédesebb ember is hátba szúrhat, nemtől függetlenül.

Ettől még mikor megismerkedtem a párommal én dolgoztam, ő leégett egyetemista volt és nálam csövezett. Aztán elkezdett dolgozni ennyiért, majd szakítottunk. Azóta több, mint egy misit visz haza, de nem értekel

jan. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

[link]


Igaz, ez még 2022-es adatsor, de tavaly sem volt olyan hű de sokkal feljebb. Ja és ez bruttó.

jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

#14: bocsánat telefonon sietve pötyögtem. Mondhatta volna*, szakíthatott volna*, érdekel*

Amúgy, viszonylag alacsony igen. Ettől függetlenül ha így is el tudja tartani magát, nem ez alapján választok párt. Saját házam van, én elvagyok magammal, de jellemben kicsit ambíciózusabb emberre vágynék. (Az ambíció nem a milliomossággal egyenlő, hanem nem megelégedni a minimummal és egy cél felé menni)

jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Az ilyentől, mint te milliókat várnék el, mert féreg szintről kell emberre felküzdened magad.
jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
48%
Én meg a nettó 5-600 is keveslem magamnak…
jan. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
18 - Én is és elvárom a leendő barátnőmtől, hogy ennyit minimum keressen is meg. Nem tudná velem tartani a szintet e nélkül.
jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Én nőként nettó 600 ezret keresek.

Van házam, van autóm. Sokat utazok . Ennél kevesebbet a férfi se keressen!


34 N, 58 kg

jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!