Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tegyem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam a magányon ?

Figyelt kérdés

Tipikus …egyedülálló anya vagyok 4 éves gyerekkel

3 éve vagyok egyedül,próbálkoztam társkereséssel több online helyen is

De kezdem feladni

Tényleg ennyire nehéz egy anyának párt találni ?

1 éve próbálkozom

Külsőmmel azt gondolom nincs gond,saját házam van,dolgozom.

Mégis sok pasi maximum alkalmi kapcsolatot akar tőlem.

33 éves vagyok



jan. 1. 22:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
jan. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
22%

Persze, hogy alkalmi kapcsolatot akarnak. Én se nevelgetném és igazítanám az életemet más gyerekéhez.


Lehet, hogy gondolkodni kellett volna azelőtt, mielőtt gyereket vállalsz valakivel, hogy megéri-e. Gyerekkel a potenciális férfiak száma nagyon redukálódik.


Keress gyerekes férfit, azt kész.

jan. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%

Gyerek nélküli férfiaknál nem sok esélyed van. Hiszen senki nem akar foglakozni/ fizetni más férfiak után. Sajnos nem jól választottad a gyerek apjàt. Olyat kellett volna akivel együtt éltek örökre.


Nem akarlak megvádolni hogy a kinézet meg pénz alapján választottad, és megszívtad vele. Mert sok nőnél ez a helyzet.

jan. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Kedves 13 as

Nem a pénz miatt választottam a gyerekem apját és nem a kinézete miatt

Mindig is jó munkahelyem volt,saját hitel mentes házam

Nem szorulok ra hogy pénzes pasim legyen.

jan. 2. 10:43
 15/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, oké, én mondjuk nem is feltetelezem, hogy pótapukat keresnel (nem a 13-as vagyok). Viszont a gyereked így is ott van, ő egy plusz tényező, amit egy gyermektelen nem biztos, hogy el akar fogadni. Gyerekes pasival több esélyed lenne. Ilyenek nem jelentkeznek?
jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A #11-es belinkelte egy egyedülálló apuka kérdését, aki szintén társat keres, nem vetted fel a kapcsolatot vele?
jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

16

Nagyon messze él tőlem

jan. 2. 19:42
 18/18 anonim ***** válasza:
Kár, sajnálom. Remélem megtalálod a megfelelő embert!
jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!