Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számít ha egy csajnak indiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít ha egy csajnak indiai barátja volt?

Figyelt kérdés

Volt több csaj is a társkeresőről, az egyiknek indiai a másiknak pakisztáni exe volt, a harmadiknak meg afro amerikai. Normális magyar egyetemista lányok.


És azért tudjuk, hogy pl. az afro amerikaiaknak 20 centi a minimum. Tehát akkor hozzá fog majd hasonlítani engem?


Ráadásul az indiai volt pasis csaj állandóan arról az indiai pasijáról áradozott, hogy mennyire jó volt, és milyen szenvedélyesek ezek az indiaiak.


Hagyjam az ilyeneket?



#India #Tinder #tárksereső
2023. dec. 24. 14:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
64%

Én azért hagynám, mert neki tök mindegy, hogy magyar vagy nem magyar az illető. Nem számít, hogy tök más kultúra, más szokások, más normák - neki "tökmindegy". Márpedig mindezek hosszú távon rohadtul nem érdektelen szempontok. Valójában teljesen impulzív, értelmi megfontolások nélküli, pusztán érzéki szempontok szerinti párszelekcióról van szó az ilyen lányok esetében. Vagy csak alkalmi kapcsolatot keres eleve, vagy teljesen eltekint a komolyabb, hosszú távú szempontok megfontolásától. Hát ezért hagynám, nem nekem valók.


F

2023. dec. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!