Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik mennyi nettó fizetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik mennyi nettó fizetést kell keresnie egy csajnak?

Figyelt kérdés
2023. dec. 23. 11:51
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

#10 Leírtam mindent. A többi csak a te beteg elmédről árulkodik.

Valamint ha olvasnád a válaszokat látnád, hogy butaságokat beszélsz. De mindegy is.


Boldog Karácsonyt!

2023. dec. 23. 13:22
 12/22 anonim ***** válasza:
43%

11

Hadd hisztizzen. Normális férfinak számít a párja anyagi helyzete, és nemcsak egy segg alapján választ.


A mai világban nem egyszerű feladat fenntartani egy családot, és nem is kizárólag a férfit terheli ez a felelősség. (Ahogy a házimunka meg a gyermeknevelés nem "nődóga" már.) Ilyen körülmények közt pedig igenis számít, hogy kivel tudsz normális jövőt építeni.

2023. dec. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Te hisztizel 12. Én is azt mondom hogy normális férfinak azaz nyilván a nagy átlagnak számít a párja anyagi helyzete, az a gond ha ezt állandóan letagadják ezek a férfiak, és csak a nőkre hárítják ezt. Ha valaki felvállalja nyilvánosság előtt is, azzal semmi gond nincs. De az idióta hisztis kérdező itt azt akarta sugallni hogy a férfiaknak kevésbé számít. Na persze :)
2023. dec. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
23%
Ameddig a férfiaknak a külső számít (és itt most nem a kölcsönös vonzalomra gondolok, hanem mikor a 10/3-as pasi 10/10-es csajt akar, fordítva meg nem és megy a hiszti) meg az, hogy vagánykodni tudjon a haveroknak, addig szerintem ne menjünk bele a nő fizetésébe. Ha valakinek kell a jó nő, akkor fizesse meg. Ilyen az élet! Én is majd ha Channing Tatum típusú pasit akarok, akkor majd fizetek érte.
2023. dec. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
22%

13

Én ugyan nem. :D De te nyomassad tovább egészen nyugodtan. ;)

2023. dec. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
#14 Én is pontosan ezt gondolom.Érdekes, ezt tudja is minden férfi, hogy a szép nőket nem adják ingyen, ráadásul nem is olcsóak.Tessék megnézni, amint egy férfi találkozik egy nővel, aki igazán tetszik neki külsőre, egyből nyitja a pénztárcát.Jön a mit iszol, mit eszel, nem fázol-e, nincs-e meleged, kell-e ez, kell-e az, mire van szükséged, mit tehetek érted?
2023. dec. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

#12 Csak tudod ez egy olyan dolog, hogy a férfinek arra nem áll fel a farka, hogy hány diplomája van a nőnek, meg mennyit keres.

Ha tudnád hány ilyen házas férfi környékezett már meg, akinek mondjuk, orvos, gyógyszerész, ügyvéd a felesége, és kb csak a pénz miatt van a feleségével.Nagyon szép, meg jó, csak épp akármikor ott is hagyná, ha egy a feleségénél szebb nő leállna vele.Valamint érdekes módon, a szebb nőtől eszébe sem jutna pénzt kérni, számlákat felezgetni vele.Sajnos ez az igazság.

2023. dec. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Édesmindegy.
2023. dec. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
22%

17

A normális férfiakról beszéltem..

2023. dec. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
12%
Nincs ilyen kritériumom, de azért nem esne jól, ha hosszú távon kizárólag nekem kéne eltartanom. Ezt úgy értem, hogy persze, ha elveszti a munkáját, nyilván nem szakítok, de fontos, hogy ne csak tespedjen otthon, hanem keresse az új helyét. Bárkivel előfordulhat, hogy meló nélkül marad hosszabb, rövidebb időre, de igenis menni kell tovább előre.
2023. dec. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!