Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen kevés normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen kevés normális férfi van a társkereső oldalakon, akkor én miért nem találom a társamat?

Figyelt kérdés

Csomó nő panaszkodik az ilyen oldalakon hogy egyszerűen nincsen normális férfi, meghívhatják magukat, beképzeltek, rámenősek, állandóan meg akarják fogdosni őket, csak szex kell nekik..

Én abszolút nem milyen vagyok azt mondják hogy egy kedves humoros vicces férfi vagyok mégsem jön össze ilyen oldalról egy barátnő


2023. dec. 22. 09:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Ha külsőre nem vagy vonzó, akkor bszhatod. Ezt nőként írtam. Az is kell, nem elég a kedvesség, vicceskedés.
2023. dec. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1. Igen lehet nem vagyok bonzó de akkor mit csináljak, hogy legyek vonzó?
2023. dec. 22. 10:08
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem eleve elhibázott dolog társkeresőn próbálkozni.


Négy fotó és három mondat (extrém eseteket leszámítva) nem elég ahhoz, hogy az ember el tudja dönteni, akar-e ismerkedni. És hát ilyen esetben mi alapján döntünk? Hány nyilván a külső alapján.


Ezért mondom, hogy ezerszer több értelme van az élőben ismerkedésnek. Több lehetōséged van megmutatni a személyiségedet, és nem kínos, mesterkélt beszélgetéseket folytattok majd le.

2023. dec. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is élőben próbálkozz, a társkeresők nagyon felszínesek és azt is vedd figyelembe, hogy sokkal több férfi van fent az ilyeneken, mint nő.
2023. dec. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

Nincs kereslet az ilyen típusú pasikra mint te. Nem csak interneten, hanem sehol. Egy klasszikus szürke egér az unalmas, és senkinek nem kelti fel az érdeklődését sem, nemhogy a vágyát.

Amikor a nők mondják, hogy "normális" pasi, akkor nem arra gondolnak hogy szürke egér, hanem hogy full jóképű, 190 centi magas, filmsztár külsejű, aki valami csoda folytán pont őket nézte ki élete nőjének.

2023. dec. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

5

Ahhoz képest elég sokan vannak párkapcsolatban. :D

2023. dec. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, tényleg b*szhatod, ha nem vagy vonzó. Ez így van mindkét oldalon.

Sokáig én sem értettem, és még manapság is tudok mérgelődni rajta egy sort, hogy miért az a nő kell, aki hisztizik, nyafog, gyámoltalan, korlátoz, követelőzik, lehúz anyagilag, megcsal stb. Azért, mert ettől még k*rva szexi, és érdekes/izgalmas a személyisége. Ennyi. Ahogy az 5-ös írja, a szürke kisegérre - legyen az férfi vagy nő - senki nem kíváncsi, őt senki nem fogja kívánni. Hiába korrekt, könnyű természetű és van még ezer erénye.

2023. dec. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

Mit jelent az, hogy szürke kisegér egy nő fejében? :)


Írjatok valami jellemzőket!

2023. dec. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"kedves humoros vicces férfi vagyok"

- Nem mindig vagyok kedves, nincs humorom.


Neten mindig ilyen nőkkel (28-34) találkozok: kezemet taperolja, bújni akar, randi végén smacizni akar.

A bunkó módon egyből nyúlkálást, tapogatást mindegyik utálja.

Nem vagy vonzó számára bármit csinálhatsz, abból nem lesz folytatás.


36/F

2023. dec. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A válasz egyszerű: Ezt ők honnan tudják?

Tegyük fel, hogy a férfiak csak 20%-a "normális". Vszeg ennél jobb az arány, de mindegy, maradjunk ennyiben.

Ugye nem titok, hogy rengeteg férfi gyakorlatilag mindenkit jobbra húz aki létezik. EMiatt a nők akár többszáz lájkot is kaphatnak.

Nőként belájkol kb 200 férfi. Abból neked szükséged van kb 3-4re akivel mélyebben megismerkednél. De a 200ból 160 gyökér.

Hogy szűröd ki?

Nyilván valamennyit ki lehet szűrni a profilja laapján (itt jegyezném meg, hogy a rendes-normális pasik egy része képtelen normális képet készíteni magáról, így ők is kiesnek..). De akkor is, még mindig rohadt sok ember közül kell megtalálni azt, aki normális.

Beszélgetni mindegyikkel egyszerűen nincs kapacitás. Fél óra eszélgetés nem sok, de ha 100 emberrel teszed, akkor az majdnem 6.5 teljes munkanapot igényel (vagy kicsivel töb bmint 2 teljes napot). Kinek van 50 órája erre? A munkámmal sem töltök ennyi időt, de még alvásra is alig:D


Szóval hiába vagy te a tökéletes, ha egyszer tű vagy a szénakazalban.

2023. dec. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!