Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem adnak a nők esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem adnak a nők esélyt olyan férfinek akinek még nem hitelmentes a lakása és van rajta valamennyi hitel még? Egyszer elfogy az a hitel.

Figyelt kérdés

2023. dec. 22. 07:04
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
84%
Hogy a fenébe kerül szóba a hitel ismerkedés legelején? El ne mondd már, hogy az első randik egyikén minden nő megkérdezi, megtudja, hogy van, aztán sarkon fordulnak:-)
2023. dec. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
84%

"Te hol élsz?"🤣🤣🤣

Te nem itt az biztos.

2023. dec. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
90%

Hogy képzeljük el az első randit egy kávézóban.


Férfi : szia

Nő : szia

Nő : van hitelmentes lakásod ?

Férfi : nincsen

Nő: bocsi dolgom van megyek > szia ( ki se ér a kocsihoz és már le is tílt mindenhonnan) 😀


??

2023. dec. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
77%

Mondjuk ha első randin felmerülne a téma, hogy a pasinak saját van saját lakása/ hitele biztos, hogy felállnék és lelépnék.

Szimplán azért, mert nem akarok ilyenekről tudni amíg azt sem tudom a másikról, hogy mi a kedvenc étele vagy mik a céljai az életben

2023. dec. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
84%
Persze, de most mit akarsz a lakásoddal? Én nem akarnék máshoz odaköltözni, az sose lesz az enyém. Aztán elvárná a pasi, hogy fizessek bele.
2023. dec. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
84%

25


Én pl nem várnám el a nőtől hogy fizessen a lakasba. Csak azt hogy a számlákat együtt fizessük (villany, internet , gàz, víz)


A kaját meg mindenki magának veszi és 2 hűtő van.

2023. dec. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

Szerintem a válaszadók csipkerózsika álmát alusszák vagy mesevilágban tündérországban élnek.


Semelyik, ismétlem: semelyik nő nem kérdez rá DIREKTBEN hogy kinek milyen anyagi javai, ingósága és ingatlanja van ( bár sajnos ilyennel is találkoztam, de a 99% ezt diszkréten kezeli ). Azonban a nők amikor ismerkednek nagyon ügyesen ( kb CIA ügynök módra ) a bizalmadba férkőznek, családról kérdeznek, munkáról, és igen szóba kerül az is ki merre és hogyan él. És itt nem kell hozzá sok ész hogy kitalálják adott ingatlan tehermentes-e avagy jelzáloghitel terheli-e.


Tehát igenis a nőknek fontos hogy :

Magas legyél

Keress nettó 800 felett minimum

Legyél sportos, kockás hasú

Legyen autód, jogosítványod

Legyen TEHERMENTES ingatlanod

és persze hogy utazz, magyarul költs, fogyassz

2023. dec. 22. 10:23
 28/38 anonim ***** válasza:
92%
És ne legyél ostoba...te az vagy.
2023. dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
85%
2 hűtő? 😂 Külön tűzhely és mosógép is van? Jézus. Minek összeköltözni?
2023. dec. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
90%

Hm... most már nem csak tulajdoni lapot, de banki hiteligazolást is vinni kell a randira?

Hú gyerekek....

2023. dec. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!