Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ahhoz, hogy a Tinder tippek magyar csoportban posztolt egy lány m, aki elvolt hízva, és egyáltalán nem nézett ki jól, hogy 8000 matche van?

Figyelt kérdés
Egy hasonló kaliberű férfinak 8 matche nem lenne, nem hogy 8000, rohadtul elment a kedvem a Tindertől, nem elég, hogy ezek szerint több 10 ezres konkurencia van, de ha egy átlag alatti lányra is ekkora a kereslet, az rohadt mód eltolja az elvárásokat a női oldalról.
2023. dec. 18. 21:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok pasi sajnál prémium előfizetésre pár ezer forintot (ennyit a nagy elhivatott társkeresésről) és emiatt úgy tesztelik, hogy kinek jönnek be, hogy válogatás nélkül mindenkit húznak jobbra, aztán vagy törlik rögtön, vagy nem kommunikálnak.

Én használtam a Tindert külföldön is, prémium előfizetéssel, vagyis láttam, hogy kik lájkolnak. Néhányat visszajelöltem és furcsamód, míg kis hazánkban 10-ből egy pasi válaszol érdemben, ez külföldön kb. 10-ből 9.

De amíg a magyar pasik úgy használják a tindert, hogy mindenkit jobbra húznak, hogy lássák, kinél lenne esélyük, addig hidd el, egy traktor képére is simán jönne 1000 lájk!

Aztán meg sírnak a pasik, hogy a nők el vannak szállva maguktól... hát persze, hogy el vannak, ha lájkoljátok őket és ők fel sem fogják, hogy miért kapták a lájkot!

A Tindert kétféleképpen érdemes használni: vagy válogatsz alaposan és azt húzod jobbra, aki tényleg tetszik és reménykedsz, hogy ő is visszaszívecskéz valamikor, vagy ha kíváncsi/lusta vagy (mint én), akkor szépen előfizetsz egy hónap prémiumra, mikor akciós (rendszeresen szoktak akciózni) és figyeled, hogy téged kik lájkolnak (reménykedve, hogy nem ilyen mindenkit jobbra húzósok, mert akkor sokra mész vele). Ha mindenki így használná, akkor sokkal hatékonyabb ismerkedési platform lenne a Tinder. Ismétlem, próbáltam külföldön és ott százsor jobban működött, sokkal több beszélgetésem alakult ki, mert ott arra használják, amire való!

2023. dec. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%

Párommal nem tudtuk mi az a Tinder. Egyszer letöltöttük együtt. Csinált egy új felhasználót. Semmi fotó, semmi érdemi adat, csak egy üres női profil lényegében.

Nem hittem el, de jöttek rá like-ok, és még üzenetet is kapott.

Érted? Egy üres női profil, ami kb 20 percig élt.


Ezek után simán el tudom képzelni, hogy a férfi felhasználók mindenkit jobbra húznak ész nélkül, akin akár csak sejteni lehet, hogy van p1na.


Nincs ezen mit szépíteni. Az egész világot a férfiak szúrták el kollektíven nézve. Feladták a tartásukat, a büszkeségüket, a méltóságukat, a gerincüket; lementek kutyába csak hogy hátha csurran cseppen némi p#nci.

Tessék ez az eredménye. Veregesse vállon magát a sok nyáladzó csúszómászó és egye meg, amit kifőzött.

2023. dec. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem meglepő. A nők sokkal jobban válogatnak külső alapján, mint a férfiak.
2023. dec. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is borzalmas sok volt harmincas anyukaként, legalább ennyi. Ez azt jelenti, hogy ennyien szeretnék megdugni, ennek kb a tizede szeretne vele kapcsolatot, és szerintem ez egy tök korrekt szám, nem értem, miért kellene kisebbnek lennie.


Veled lehet, hogy nem ennyien akarnak szexelni, de kapcsolatra kb azonos számotok van, és kb azonos az emberek összetétele is. Ahogy nálad kiesnek a kövérek, a nőknél kiesnek az idősek. Nálad kiesnek az idősek, nála kiesnek az alacsony végzettségűek, és így tovább. A végén kb annyi marad nálad, mint neki, mint mikor bemész az ikeába egy konkrét termékért, azon belül is egy típusért, hiába van ott millió, ami megvetetné magát, csak az az egy kell. Nehezebb megkeresni, de nem reménytelen. Fogd fel így. Az a normális, ha van konkurencia, vannak lehetőségek, ez adja a valódi hűséget egyébként, tehát ha innen szerzel csajt/pasit, akkor tudni fogod, hogy tényleg te kellesz neki(miután jártok), mert millió lehetőség közül pont te kellettél. Én borzalmas hálás vagyok ezekért az appokért, nagyon sokat segítenek az embereknek.

2023. dec. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
87%

Haver, nem a divany.hu meg velvet.hu oldalról kell megfejteni a nők lelkét.

Ha egy random ember beír egy ilyen baromságot, hogy 8000 matche van, pedig kövér és csúnya, akkor te már a kardodba dőlsz?

Ennyi önbecsülésed sincs?


Nekem 16000 matchem van havonta, évente hatszor megyek egzotikus országba nyaralni, 8 lakásom van a világ nagyvárosaiban. A hízáson még dolgozom.


Elhiszed?

2023. dec. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Munkához, egy projekt miatt regeltem a tinderre egy kamuprofilt. Alig adtam meg adatot, bemutatkozás semmi, nyilvánvalóan kamu fotó, arc nélkül. 10 perc alatt rámírtak vagy 8-an, azt nem is tudom, hányan húztak jobbra. Most ennek kéne örülni? Nyilvánvalóan nem nekem szólt egyik sem.
2023. dec. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
8 ezer matche úgy lehet, hogy válogatás nélkül nagyüzemben húzott mindenkit jobbra. A pasik meg ugyenzt csináltak. Ennek az égvilágon semmi értelme.
2023. dec. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Lassan tényleg kipróbálom milyen ez a Tinder? Hallottam hogy sok elvált férfi van ott fent, lehet azért nehezebb nektek pasiknak.

Én élőben szoktam ismerkedni, sok nőt leszólítok és páran meg is jegyezték hogy végre van aki ismerkedni mer személyesen is.

2023. dec. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!