Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ahhoz, hogy a Tinder tippek magyar csoportban posztolt egy lány m, aki elvolt hízva, és egyáltalán nem nézett ki jól, hogy 8000 matche van?

Figyelt kérdés
Egy hasonló kaliberű férfinak 8 matche nem lenne, nem hogy 8000, rohadtul elment a kedvem a Tindertől, nem elég, hogy ezek szerint több 10 ezres konkurencia van, de ha egy átlag alatti lányra is ekkora a kereslet, az rohadt mód eltolja az elvárásokat a női oldalról.
2023. dec. 18. 21:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Kar ezen sírni! Diétára fel haver! Fejleszd magad tovább tanulással. Keress több pénzt és ha minden megvan a jutalmad egy nő!
2023. dec. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Én egyáltalán nem vagyok elhízva, sőt a karrierem és a matcheim számával is elégedett vagyok, csak nekem ehhez rohadt sok mindent bele kellett tennem, kezdve az általad említett diétázástól, a 6 év egyetem és a folyamatos karrierépítés, aztán tesztelgetni a fotókat a profilban, hogy melyik az amelyik beválik, melyik az amelyik nem, milyen profilszövegem legyen stb.


Közben meg még egy átlagos szinten sem megütő nő regisztrál és 8000 match.

2023. dec. 18. 22:07
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
40szeres a váltószám a női és férfi likeszám között, mondjuk ez még így se semmi
2023. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Talán kérdezd meg férfitársaidat, hogy mi a fsznak lájkolnak be válogatás nélkül mindenkit.

Az ilyen lájk semmit nem ér.

2023. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Irreleváns, hogy hány matched van, mert

1. az is számít, hogy te hány embert húzol jobbra.

2. ezekből hány olyan van, akivel legalább második randiig juttok.

Az arány a kulcs, hogy mennyiből lesz bármi is.

2023. dec. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A csajszi kb. mindenkit jobbra húzott, s nem írta le mennyi idő alatt. Neked furának tűnhet, de egy csomó pasinak az az ismerkedési stratégiája, hogy mindenkit aki nő csuklóból jobbra húznak. Akkor is ha nem akarnak vele járni, de hátha egy dugásra még összejön alapon.
2023. dec. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát erről mondjuk a "férfiak" (simpek) tehetnek sajnos, nem a kövér csaj. Franc tudja ez miért is jó a pasiknak.

Deee igen, ez a jelenség miatt (azaz hogy minden nőnek mondott flehasználó alapból 50-100 lájkolóval kezd) rohadt nehéz azoknak a férfiakn kitűnniük akik tényleg ismerkednének, stb... Én nem konkurenciának hívnám, egyszerűen csak tömegnek. A csajnak egyszerűen nincs kapaszkodója, hogy ki az aki azért húzta jobbra, mert tetszik neki, vagy azért, mert mindenkit jobbra húz. Mindnekivel meg nem lehet beszélgetni 10-30 percet amiből ez már kiderülhetne.

2023. dec. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nők is úgy használnák az appokat, hogy válogatás nélkül mindenkit húznának jobbra, a férfiaknak is lenne ennyi, csak normális beszélgetés és randi nem alakulna ki ugyanúgy. A 8000 férfiből gondolhatod, mennyi nézett rá legalább egy pillanatra is a profiljára. Láttam már ezt élőben is, hogy a fazon előttem úgy húzogatta a csajokat jobbra, mintha teljesítménybérre menne a dolog.
2023. dec. 19. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
8000 match, és ebből egy nyamvadt kapcsolat nem jött össze. Hát nekem nem ez a siker jelentése. Úgy lovagoltok a matchen, mintha jelentene bármit. Sok esetben még az eirandi sem.
2023. dec. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme annyi matchnak, ha nem lesz belőle beszélgetés, se randi.


A saját "élményeimből" tudok kiindulni elvált 2 gyermekes 40-es nőként, hogy 1 hónap alatt 61 matchem lett (megválogatom, kiket húzok jobbra, mivel kizárólag komoly kapcsolat érdekel 80 km-es körzeten belül). Kb.800 adatlapot láttam, akik engem szívecskéztek (előfizető vagyok, így láttam). Beszélgetés viszont senkivel nem alakult ki, mert jó esetben is odaböfögtek egy "sziát". Szóval a 8000 matchnek semmi értelme.

2023. dec. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!