Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon mondhatni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon mondhatni hogy társkeresési válság van a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Nagyjából senki nem akar már ismerkedni a nők közül Mo.-n. Teljesen befagyott az ismerkedés ahogy látom. Férfiból rengeteg az ismerkedni vágyó, nőkből pedig senki. A legtöbb nőnek vagy jó egyedül, vagy külföldi pasija van, vagy már foglalt, de magyar férfival jelenleg a kutya sem akar ismerkedni Magyarországon. Külföldi nők meg ugye nincsenek, Nyugaton még az a szerencséjük az ottani férfiaknak, hogy bevándorló nőkkel ismerkedhetnek, mert amúgy ez a jelenség ott is megvan hogy a helyi nők igényei elszálltak, de nekik ott van a sok bevándorló csaj. Nekünk meg nincs.

Emiatt a férfiak itt Magyarországon teljes válságot élnek meg a társkeresésben? Egyszerűen zéró a kínálat nőkből?


2023. dec. 12. 19:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Csak neked nincs kinalat baratocskam. Rossz a valosagerzekelesed, orvoshoz kene menned.
2023. dec. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Még mindog tele a tarsker foglaltakkal szatirokkal bunkókkal szoval nem ugy neznek ki a pasik mintha annyra akarnának kapcsolatot.
2023. dec. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%

Van kínálat a nőkből bőven, de én például többnyire csak kétféle férfival találkoztam: aki laza kapcsolatot vagy alkalmit keresett kizárólag, és aki lelki szemetest, hogy az exét sirathassa. És valahányszor a tudtukra hoztam, hogy az ilyesmire nem vagyok nyitott, el lettem hordva mindennek. Úgyhogy ha mások is sok ilyenbe futottak bele, nem csodálom, hogy elegük lett.


Viszont nem minden férfi ilyen, csak azért, mert sokba futottam / futottunk bele, ugyanúgy, ahogy nem lehet ninfr

2023. dec. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
*minden nőt sem egy kalap alá venni.
2023. dec. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Csak ingyencselédet és ingyenprostit akartok a kis életetekbe.
2023. dec. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
2023. dec. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

Azért hogy ennyi nő inkább van egyedül mint veletek, ott azért el kéne gondolkodni mi a baj.

És nem, nem a pénz, mert egyedül sincs több pénze mint egy csóri pasassal.

2023. dec. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
4%
Gizdasági válság van, de ez csak a roma népességet érinti.
2023. dec. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

Lehet, hogy rengeteg az ismerkedni vágyó férfi, de jellemzően az a tapasztalatom (nem kizárólag saját, baráti, ismeretségi körben is ezt látom), hogy amikor megvan a nő, akkor egy darabig nagyon lelkesek, aztán hamarosan elkezd a terhükre lenni a párkapcsolattal járó kötöttség, úgyhogy előbb vagy utóbb vagy ők lépnek le, vagy a nőnek lesz elege a folyamatos mellőzésből, és ő lép le.

Nem, nincs társkeresési válság, éretlen, felelősséget vállalni képtelen férfiak vannak, akikkel nem nagyon lehet párkapcsolatot kialakítani.

2023. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
6%

Inkább csak nem hiszem el, hogy tényleg keresnek. Tinderen alsó hangon van 1000 napszemüveges, tengerpartos, állandóan utazó nő, akik "komolya kapcsolatot" keresnek. Na, de miért nem találnak? Találják meg és töröljék magukat. Vagy már törölték, és a következő 1000 keresi? De mit csináltak eddig? Mégis rosszul választottak, és visszatértek tinderre? Mi a garancia, hogy most jól fognak választani?


Mellesleg rengeteg nő él egyedül, kapásból tudok 4-5-öt, ami ugye 5 lakás. Vegyünk melléjük ugyanígy 5 férfit, akkor 10 lakásban lakik 10 ember... ez kapcsolat esetén 5 lakásban 10 ember lenne, 5 lakás felszabadulna. Jó, ennek nincs köze a témához, de voltam jó pár egyedül élő nőnél az elmúlt években, és még ha ki is kötöttem volna egynél (mondjuk van köztük két exem, mindkettő szakított velem, talán azóta is egyedül vannak), a többi 5-6 akkor is egyedül lenne. Vagy egy 29 éves nő közli, hogy neki még sose volt rendes kapcsolata, és a leghosszabb 8 hónap volt. Ez azért durva. Összeköltözve meg sose volt senkivel.

2023. dec. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!