Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért panaszkodnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért panaszkodnak, hogy netes társkeresőkön csak bunkó pasik írnak nekik, amikor ők maguk csak bunkó levelekre válaszolnak?

Figyelt kérdés

Én nem is a Tinder, hanem a legklasszikusabb levelezés alapú komoly kapcsolat kereső oldalakon is ez van. Amikor olyat írok egy nőnek, hogy "Szia XY. Szimpatikusnak tűntél a profilod alapján. Lenne kedved ismerkedni?" Akkor a csajok kb. 85%-a MEG SE NÉZI a profilom egy ilyen üzenetre, a maradék közül is csak egy töredék ír vissza bármit is.

Ha viszont azt írom, hogy "Fú, tudnék mit kezdeni veled ;)" vagy "Fú, megdugnának! Most bunkónak tartasz? :)" ezekre mindenki megnézi a profilom és 40%-ban vissza is írnak! Legtöbbször nem is negatívat.


Akkor mit rinyálnak a nők, hogy "nincs egy normális pasi", meg hogy "neten minden férfi csak dugni akar"? Amikor eleve nem csak hogy nem is válaszoltok, de nem is érdekel titeket egy valódi ismerkedési kezdeményezés, csak a szexuális közeledésre írtok vissza egy komoly kapcsolat keresőn is.


2023. dec. 12. 13:58
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

"nincs bele tett energiaa levél megírásaban"

Azt is próbáltam már, hogy kreatív, személyre szabott levelet írok. Sok energiabefektetés volt, de arra sem válaszolt szinte senki. Egész egyszerűen a jó fiús közeledésekre, a normális üzenetekre (legyen az akár sematikus, akár kreatív egyedi) ha jófiús akkor nem jön válasz vagy iszonyú ramaty arányban és akkor sem lehet folytatni.

Csak akkor válaszolnak a nők, ha a levél szexuális tartalmú, pimasz és bunkó.

De akkor miért rinyálnak, hogy a férfiak így kezdeményeznek, ha egyszer csak erre van kereslet? A jófiúk a kutyának se kellenek, mert mondom MEG SEM NÉZIK a profilom olyankor, tehát még azt se nézik meg hogy nézek ki, van 5 kép rólam kint. Lehetnék akár Brad Pitt külsejű is felőlük, jófiúkra, normális pasikra nem reagálnak a nők.

2023. dec. 12. 15:22
 12/31 anonim ***** válasza:
58%
Csakhogy te nem vagy jófiú, hanem valami frusztrált hülye, aki szerepet játszik. És még hazudik is, mint a kérdésből kiderült. A legtöbb nő ilyen téren nem hülye, kilométerekről megérzik az ilyenfajta kamut.
2023. dec. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
58%

"Csak akkor válaszolnak a nők, ha a levél szexuális tartalmú, pimasz és bunkó"


Ha valaki beszól az utcán, hogy 'anyád', visszaszólsz, hogy 'a tied'. Ez nem jelenti azt, hogy leszopod.

2023. dec. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező de balfék; ha a bunkó szövegekre jött válasz akkor mi a kérdés? Azzal kezd és majd kialakul a beszélgetés. Nem lehet hogy megnézték a kepeid és offolnak? Szóval bármilyen hangnemben próbálsz kezdeményezi !? Abból nem lesz folytatas ? 💪


Szívesen

2023. dec. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem tuti a pofáddal van a baj 🤣


Amúgy érdekes, én az ilyeneket offoltam, aki kangörcsös levelet küldött.


Aki normálisat, annak megnéztem a profilját, a képeit, és az döntött.

2023. dec. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Hogy lehetne a pofámmal a baj, amikor meg se nézik ergo nem is tudják milyen a "pofám", amennyiben normális levelet küldök.

Csak akkor nézik meg, amikor szexuális/pimasz/bunkó levél megy, akkor viszont 40%-ban jön válasz.

A kérdés lényege pont az, hogy a nők miért csak a szexuális levelekre reagálnak? Ha egy férfi normálisan kezdeményez, miért nem érdekli őket egyáltalán?

2023. dec. 12. 16:27
 17/31 anonim ***** válasza:
67%

Miért kérdezed meg egy ismerkedős oldalon, hogy van-e kedve ismerkedni?

A villamoson sem szokás megkérdezni, hogy "szia, te is ezen a villamoson utazol?":D

Nyilván a bunkó szöveg sem jó, de legalább nem olyan, amit egy számológép is le tud generálni.

2023. dec. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
chatgpt már jobbat csinál, azzal lehet próbálkozni :D
2023. dec. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

A bunkó szövegeknél még a nevét sem helyettesítem be az elején a csajnak, csak echte copy/paste-el kiküldöm az összesnek.

Egyébként irgalmatlanul hülye a hasonlatod. Azért kérdezem meg hogy van-e kedve velem ismerkedni, mert a hangsúly azon van, hogy velem akar-e, érted... de a nők egyszerűen nem akarnak normálisan ismerkedni, csak a bunkók levelére válaszolni még komoly kapcsolat keresőkön is.

Primitív ösztönlények :D

2023. dec. 12. 16:38
 20/31 anonim ***** válasza:
70%

Hát kérdező... abból kiindulva amit itt leművelsz, kétlem, hogy sokat vesztenének:D

De gondolom te mindig úriember vagy, csak itt a GYK-n vagy gyökér, mi?:D

2023. dec. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!