Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok hogy egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok hogy egy átlagos nem elhízott nőnek ilyen igényei vannak, találhat így társat magának 31 évesen?

Figyelt kérdés
Az a fontos neki hogy a férfi intelligens legyen, jó humora legyen, figyelmes, kedves, félénk visszafogott, a külső nem számít neki tehát lehet alacsony, magas, vékony izmos kövér, valamint az sem érdekli hogy mennyi a jövedelme...
2023. dec. 10. 10:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

9-es. Oké rendben, de azért az ilyen extrém példákat ésszerűnek tartom eleve nem beleérteni, még ha a kérdező azt is mondta. Technikailag leprás is lehetne az illető, azt se zárta ki a kérdező kritiriuma... :D


Amúgy a kérdező egy szóval sem mondta, hogy keres társat, de nem talál ezt csak ti olvastátok bele. Egyszerű kérdés, találhat-e egy ilyen nő ilyen férfit? Igen. Kész. Ennyi.

2023. dec. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

9-elég durva de ha ez komoly akkor szívesen megismernélek.


Intelligencia:nem tudom remélhetőleg átlag szinten vagyok,sok minden érdekel,döntsd el magad biztos lejön 1-2 üzenet után.

Humor: mindenkinek mást jelent szóval ezt is csak tapasztalni tudod.

Figyelmes és kedves vagyok saját véleményem szerint.

Félénkség és visszafogottság nah ez már jellemez.

Nem akarlak félre vezetni a külsőmmel vannak gondok 99%-ban ezt kaptam a társadalomtól,eléggé biztos vagyok benne hogy csak trollkodsz de ha sikerül meggyőznöd szívesen küldök fotót vagy folytathatjuk facebookon.

2023. dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

jah igen bocsi a kérdésre nem feleltem,igen találhat (és tuti úgy is hogy a külső is rendben van)

12

2023. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nos a félénk visszafogottság nincs meg bennem. Bár alapvetően introvertált vagyok. De szerintem nagoyn nem férfias, ha egy férfi félénk...
2023. dec. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A figyelmességen bukna el a legtöbb. Igen, nehéz ilyet találni.
ma 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!