Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkezdtem vonzódni egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem vonzódni egy lány után, de még pár hónapig egyáltalán nem fér bele az életembe egy párkapcsolat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2021 Januárban elkezdtem egy mesterszakot, mellette a munkahelyemen is felsőbb pozícióba kerültem.


Kezdetben azt hittem, hogy a mesterszak és a munka mellett egy kapcsolat tök könnyen kivitelezhető, aztán erre nagyjából 1 hónap után rájöttem, hogy ez nem így van, minden időmet elvette a munka és az egyetem, szóval úgy voltam vele, hogy kibírom ezt a 2 évet ismerkedés nélkül.


Közben néha fellátogattam pár hét erejéig társkeresőkre, de nem kerestem konkrétan senkit, nem is fogott meg senki se online se élőben, szóval jól elvoltam.


Aztán az állatorvosnál voltam a macskámmal, és megszólított a mellettem ülő lány, hogy nagyon szép a macskám, mivel etetem, meg tudok-e neki valamilyen tanácsokat adni mert elveszve érzi magát, elkezdtünk beszélgetni, majd elérhetőséget cseréltünk és Messengeren folytattuk, majd pedig telefonon és úgy érzem, hogy kezdek beleesni.


Jelenleg a szakdolgozatírás végső fázisában vagyok, a munkahelyemen a csapatomban 1 ember mínusz van, illetve a pénzügyi területen szokásos decemberi hajtás, ami januárban is folytatódni fog, a ZH időszak már elkezdődött, Január végén államvizsgázok, közben a lakásom eladás alatt van, miközben egy másikat épp megvenni készülök, szóval a költözés is aktuális lesz, semmi időm nincsen semmire konrétan nemhogy egy kapcsolatra.


Viszont ezzel a lánnyal nagyon jó beszélni, konkrétan pihenéssel ér fel vele a beszélgetés, múlt héten tanulás helyett minden este vele beszéltem videóchaten hajnalig, természetesen meg is buktam a ZH-n, de egyszerűen nem tudtam magamon uralkodni,nem tudtam a tanulásra koncentrálni, nyilván jövőhéten mehetek pótólni.


Már célozgatott rá, hogy elhívhatnám randizni, és el is akarom, de egyszerűen nem fog nekem beleférni februárig egy kapcsolat sehogyan.


Közben elveszteni sem akarom ezt a lányt, mert úgy érzem, hogy egy életen keresztül bánnám ha még esélyt sem adnék a dolgoknak.


Azt meg nem mondhatom neki, hogy várj még 2 hónapot.


dec. 7. 22:01
 1/3 Kitana. ***** válasza:
100%
De felvázolhatod neki nyugodtan, hogy milyen dolgaid vannak, amik miatt kevesebbet érsz rá. 2 hónap nem a világvége, ha közben legalább heti 1x tudtok találkozni, azt meg csak felfogja, hogy nem érsz rá naponta órákat chatelni vele.
dec. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is a heti egy rövid talit javaslom. Mondd el neki, hogy most ez van, sajnos. De nagyon tetszik, ezért X időpontbsn van időd kávézni vele. Fontos, hogy heti egyszer érj rá. Legyél vele nyílt, őszinte. Aztán ha jónak tűnnek a dolgok, a 2 hónap végén tölts vele sok időt, mutasd be a haveroknak, ilyesmi.

Ha mindketten otthonról tudtok dolgozni, akkor javasolj egy olyat, hogy uljetek be pl egy Starbucksba egész napra együtt dolgozni. Mondjuk mittomen, ha jól mennek a dolgok vele 3-4 randi után. Én tökre örülnék egy ilyennek

dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondd el neki konkrétan a helyzetedet! Azt nyilván tudd, hogy gyakori kamu szokott lenni az elfoglaltság, sok munka, így nem biztos, hogy elsőre elhiszi, nálad valóban ez a helyzet. Így azt is javasolnám, amit már előttem is írtak, fuss össze vele rövidebb időkre, órákig chatelni (pláne más kárára) meg nem kell. Nem csak az a randi, ami hosszú órákig tart, de egy rövidebbel is mutatnád, hogy érdekel, és nem lerázni akarod.
dec. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!