Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a legnehezebb a társtalansá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legnehezebb a társtalanságban?

Figyelt kérdés
2023. dec. 3. 22:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%
Az élet értelme szeretni és szeretve lenni. Minden más csak hab a tortán. Szeretet nélkül csak a habot nyalogatom a torta nélkül.
2023. dec. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
55%
Ninc skihez szolni sem. Csak kollegák barátok akikhez nem olyan.
2023. dec. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Újra el kell kezdenem autót vezetni. 🙈😱

Pár hónapja szabadultak ki egy bántalmazó kapcsolatból. Vannak gyerekeim. Így nem vagyok magányos, nem az üres lakásba érek haza. Boldogan készülünk a karácsonyra. Még csak egyedül aludni se kell, most is az ágyat melegíti a legkisebb.

Nem akarok társat, eszemben sincs.

Viszont most sok mindent újra kell tanulnom. Például online bankolni, autót vezetni... Olyan dolgokat, amiket eddig "tilos" volt. Vén, 40+ tyúkként. 🙈 A legnehezebb elhinni, hogy menni fog, hogy nem vagyok béna, nem vagyok hülye mindenhez, miután hosszú évekig minden nap ezt hallgattam.

2023. dec. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%
Semmi, szerintem nagyon is jó egyedül meglenni önmagamban.
2023. dec. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
74%
"Miért nincs senkid???" Behányok már ettől a kíváncsiskodástól mikor én jól elvagyok, soha fel nem hozok ilyen témát.
2023. dec. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
93%

Nekem fiatalon az intimitás hiánya.

Idősödve majd egyre inkább az lesz, hogy nem lesz kire számítanom, ha bármi van...

2023. dec. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
84%
Mindennap ugyannolyan mintha belennek zarva a tudatomba, kerdezem magamba miert, de ez 1 vegtelenbe veszo kerdes. Az hogy amortizalodom lefele, naprol napra boldogtalanabb vagyok. Nincs ferfi a haznal aki segitsen,belenezek a tukorbe es azt latom tonkre vagyok menve
2023. dec. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
27%

"Az élet értelme szeretni és szeretve lenni."


Nőként vagy egyedül vagy nyugiban, vagy együtt valakivel, aki a melled-segged-puncid miatt szeret, állandóan szopni, főzni, takarítani kell, hallgatni, ahogy a másik sípolva veszi a levegőt, pofákat vág, büdös, beleszól mindenbe...

2023. dec. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
53%
#18-as te nagyon megkeseredettnek tűnsz. Lemondtál te már mindenről ugye? Azt hogyan dolgozod fel hogy soha senki nem fog önmagadért szeretni téged? Soha senkinek nem leszel fontos, soha senkit nem fog érdekelni hogy milyen napod volt, miért vagy boldog vagy éppen szomorú, senki nem ölel át filmnézés közben, senki nem fogja meg a kezed egy hideg,ködös téli estén a városban bandukolva. Nyugi lesz otthon mikor hazaérsz az üres lakásba ez biztos de ahogy telnek majd az évek egyre üresebb lesz ez a nyugalom.
2023. dec. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!