Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőkkel offline már tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkkel offline már tényleg sokkal könnyebb ismerkedni mint online?

Figyelt kérdés

Merthogy a férfiak 99%-a Tinderen meg hasonló idő- és pénzpocsékoló helyeken próbál ismerkedni, legtöbbjük úgy él hogy soha egyszer sem szólított meg egy nőt élőben, ezért a valódi életben sokkal több az opció nők terén?


Meg hogy állítólag a nőket egy személyes megszólítás sokszor önmagában lenyűgözi, hogy egy férfi magabiztosan ezt meg meri tenni, hiszen 100-ból 99 férfi ma már erre képtelen.



2023. dec. 1. 12:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Már? Mindig is az volt.
2023. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Szerintem offline jobb, és egyszerűbb is. Persze nem a leszólítás, inkább a közös pont segíthet pl egy baráti társaság, közös hobbi.

Ismerek online sikersztorikat de messze több az olyan fiatal, viszonylah friss pár (<5 éve együtt), akik élőben ismerketek (pedig bőven pörgött akkoriban a Tinder meg hasonlók).

2023. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem, a hússzoros férfitöbblet ellenére is ami online van, még mindig könnyebb ott ismerkedni egy férfinak. Miért?

Mert már nem úgy van mint 10+ éve. Budapesten a szórakozóhelyeken már brutálisan nincsenek csajok. Sőt, már magyarok is alig vannak.

Élőben már nem ismerkedik senki, mindenki online ismerkedik. Hogy férfiaknak nehéz mert qrva sokan vannak? C'est la vie. Attól még mindig csak online lehet manapság már.

2023. dec. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

# 13


pont ezért üres terep és aranbánya az élőben ismerkedés mert 0 zéró konkurencia van gyakorlatilag.


Nézd meg Tindert hogy micsoda verseny van.

2023. dec. 1. 13:46
 15/25 anonim ***** válasza:
57%

Miért a szórakozóhely jut eszetekbe az élőben ismerkedésről?

Oda azért megy az ember, hogy kiszórakozza magát. Táncolni, inni barátokkal. Vagy legfeljebb kicsit flörtölni. Nem ott keres párt magának egy normális ember. Persze előfordulhat, hogy így alakul, de miért gondoljátok, hogy érdemes ezzel a céllal pont ilyen helyre menni?


Szerintem élőben könnyebb/jobb. De nem ilyen helyen.

2023. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

"pont ezért üres terep és aranbánya az élőben ismerkedés mert 0 zéró konkurencia van gyakorlatilag"

Miről beszélsz? Konkurencia az van dögivel, külföldi és belföldi palik egyaránt. Csak éppen zsákmány nincsen.

2023. dec. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

# 16


csak próbáld ki Tinderen hánymatchből lesz bármi, összehasonlítva ha élőben ismerkedsz

2023. dec. 1. 14:06
 18/25 anonim ***** válasza:
67%

Nekem normális kapcsolatom csak élőben alakult ki. Szerinten azért mert csak az szólít meg akinek tényleg tetszem és csak azzal állok szóba aki nekem is.

Jó 10 éve csak élőben állok szóba férfiakkal, online véletlen se. Nincs arra szükségem hogy valami gyógykezelt aberrált vagy mániákus hazudozó megtaláljon.

Engem nem nyűgöz le ha személyesen szólít meg valaki, szerintem ez alapvető. Kolléganőimnek is élőben jött össze a párkapcsolatuk és vannak köztük nagyon fiatalok is.

2023. dec. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

# 18


Sokan viszont pont az ellenkezőjét magyarázzák, hogy az az alapvető és normális hogy online KELL ismerkedni és hogy pont az gyógykezelt, aberrált aki élőben megszólít, mert hogy ez micsoda creepy beteges dolog már. :-)

2023. dec. 1. 14:12
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

#19 Igen, vannak, akik nem szeretik, ha leszólítják őket. Érthető is valahol.


Viszont az élőben ismerkedés nem az, hogy odamész random valakihez, aki "jó csaj" és a bamutatkozás után azonnal randira is hívod a semmiből. Néha ez is működik, de nem ez az alapvető szeritem.


Sikeresebb általában ha valami közös pont megvan, vagy legalább rendszeresen látod. Gyerekként ilyen lehet az osztály, edzés, zenekar, tábor stb.

Szerintem érdemes barátok barátaival vagy olyasvalakivel ismerkedni, akivel nem annyi a közös pont, hogy egyszer ugyanott sétaltatok és megláttad. Pl egyrem, koli, tanfolyam, hobbi, koncert, fesztivál, utazás, szomszéd stb.

2023. dec. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!