Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak valóban könyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak valóban könyebb a társkeresés?

Figyelt kérdés
2023. nov. 26. 20:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
19%

10

Jaj ugyan, mitől lenne könnyebb a férfiaknak a társkeresés?


Én a falra mászom már az incelek hisztijétől, és szerintem a férfiaknak sem nehezebb az élet. Na de mitől lenne könnyebb?

2023. nov. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
36%

11

Nem véletlen volt az a mondás, hogy a nő akkor házasodik amikor tud, és akkor szexel amikor akar, egy férfi akkor szexel, amikor akar, és akkor házasodik, amikor tud.

2023. nov. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12

Ja, hát sok hülye mondás létezik... :D

2023. nov. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

12, csakhogy ez egy végtelenül primitív mondás. Mondjuk én egy más formáját ismerem, mert a pusza vessző kitétele a legtöbb magyarnak nem csillantja fel az értlemet a szemében:D

De épp elég ideig hallgattuk már, hogy mi férfiank folyamatosan szexelni akarunk és csak a körülmények határozzák meg, hogy mikor tudunk. Frászt akarunk mindig.

És igenis házasodni is akarunk. Még jót is tesz nekünk ugye:D (tekintve, hogy átlagosan 12 évvel tovább él a házas férfi, mint a nem házas).

ELég volt már a boomer mondásokból.

2023. nov. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, kinek mi számít nehézségnek. Én a saját részemről, női szemmel azt gondolom, nem könnyebb, mert mivel ált. a férfiak kezdeményeznek társadalmi berögződés miatt, vagy tőlük van inkább elvárva, ők azok, akik a képükbe kapják napi szinten a visszautasítást, és ez sztem baromi nehéz és lélekölő dolog tud lenni, ha valaki egy kicsit is érzékenyebb lélek. Persze női részről meg ott van, hogy azért ha nem átlag feletti a nő, nincs annyi jelentkező, akiknél meg van, ott azért ki kell válogatni az értéket a korpa közül.
2023. nov. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!