Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyha az utcán, plázákban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha az utcán, plázákban nem kapok el női pillantásokat akkor az mit jelent? F

Figyelt kérdés
Ha a többiek, idegenek visszajelzése alapján kellene értékelni magam akkor egy átlagos, semleges valaki lennék aki nem érdekel senkit sem. Nagyjából ilyen visszajelzéseket kapok idegenektől, a tömegtől

2023. nov. 22. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

"Hogyha az utcán, plázákban nem kapok el női pillantásokat akkor az mit jelent?"

azt, hogy nagyon le van épülve a társasági életed.

2023. nov. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1-es, ez talált süllyedt. Tényleg le van épülve és gőzöm sincsen hogyan hozzam egyenesbe. Normálisnak gondolom magam de valahogy nekem nem megy
2023. nov. 22. 16:23
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Hogy nem vagy jó pasi.


Persze ebből nem az következik, hogy ronda vagy, de nem az a kategória amire felkapják a fejüket a nők.

2023. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ebből semmilyen következtetést nem lehet levonni. Én sem szoktam elkapni pillantásokat, max szökőévente. Ettől még volt időszak, amikor minden héten mással randiztam, olyan kolleganőim kezdtek ki velem (igen, többen is) céges bulikon, akik eddig rám sem néztek, a tinderes randik után(!) 10-ből mondjuk 6-7x a lány kezdett el nagyon aktív lenni, stb. Szóval nem gondolnám csúnyának magam, mégsem veszem észre, hogy a nők megnéznének az utcán.
2023. nov. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es köszi, az azért jól esik :)
2023. nov. 22. 16:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se kapom el soha a női pillantásokat. Aztán volt hogy másokkal sétáltam és mondták hogy nagyon végigmértek a lányok. Szóval nem tudom.
2023. nov. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Próbáld meg összeszedni magad.
2023. nov. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
a legtöbbet akkor kapod el, ha a barátnőddel sétálsz.
2023. nov. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Valami amerikai tini vígjátékban élsz bro?

Elkapott pillantások?


Hát mi a lópikula van, mindenkinek téged kéne sasolnia, éppenséggel mintha te magad lennél Brad Pitt vagy George Clooney?


Fogadjunk, hogy ha melléd ül egy nő, még köszönni sem mersz neki.


Elkapott pillantások, eszem megáll!

2023. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmit.
2023. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!