Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kerüli a pillantásom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerüli a pillantásom?

Figyelt kérdés

Jött egy új lány az évfolyamunkba, párszor el is jött évfolyamsörözésekre, bulizni velünk. Kétszer is együtt mentünk haza egy darabig, mert ugyanarra fele lakunk és elég jól eldumálgattunk, meg a piálgatás alatt is.

Viszont suliban ha összefutunk nem néz rám, vagy ha többed magammal vagyok és köszönünk neki, akkor is mindig valaki másra néz visszaköszönéskor.



2014. nov. 4. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Zavarba van
2014. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt olyan aranyos volt olvasni.

Velem is hasonlo dolgok tortennek, en se merek ranezni arra a pasira, aki evem ota tetszik.

Hogy miert? Egyszeru, zavarban vagyok, felenk vagyok. Es valoszinuleg ez a lany is. Ha akarsz tole valamit, konkreta allj ele vele...

21L

2014. nov. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!