Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző az hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző az hogy a nők nagy része a férfiak egy szűk százalékához tud csak vonzódni és ezek a férfiak ezt kihasználják és ezért csak szexet akarnak, mással is ismerkednek közben stb. közben a pasik többsége kínlódnak az ismerkedéssel?

Figyelt kérdés
És ezért van ez elterjedve hogy minden pasi egy szemét, minden pasi csak azt akarja, minden pasi hűtlen stb.
2023. nov. 7. 14:43
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%

Nyomatod a kifogásokat. Ha jönne egy pali luxus villával, akkor kitalálom mi lenne a következő kifogásod:

"Na és hogy fogok dolgozniiii.. ha a gyerek éjjel nappal sííírr??"


Pont erről beszélek. Csak a kifogásokat gyártod. Gyereket akarsz vagy kifogásokat? A kettőt egyszerre nem lehet.

2023. nov. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

@27

Én is adok neked tanácsot!

Ne más f*szával verd a csalánt!

Szedd össze szépen a gyerekre való anyagi háttaeret, ha gyereket szeretnél, ne a nőket akard rabszolgává tenni! Még a legradikálisabb arab országokban is, kutyakötelessége a férfinek eltartania az asszonyt! És nem ilyen csóró szinvonalon, mint amitbte tudsz nyujtani

2023. nov. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

31

Tudom, hogy a kettőt nem lehet egyszerre kb 1-2 évig. Ezert mondtam, hogy akkor neked kell megteremteni a feltételeket! Nem kell luxus villa! Bőven elég ha van háza/lakása, legalább 3 szobával (ez egy gyerek kitétele) Ja, hogy azt sem tudtad megteremteni, de én adjam fel a biztos egzisztenciám a csoróságra?


Teremts megfelelo egzisztenciat!

Nyomatod a kifogásokat. Ha jönne egy nő aki gyereket akar tőled, akkor nem teremtenéd meg a körülmenyeket!


Pont erről beszélek. Csak a kifogásokat gyártod. Gyereket akarsz vagy kifogásokat? A kettőt egyszerre nem lehet.

2023. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!