Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos férfinek ha hosszabb ideje nincs barátnője, akkor valami súlyos defektje van vagy irreálisan magasak az elvárásai?

Figyelt kérdés
2023. okt. 28. 22:49
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Nekem 2 barátnőm volt mind a kettőről kiderült idővel, hogy teljesen életképtelennek. Mind a 2 elvárta, hogy én intézzek és fizessek mindent.


A második még azzal is megfenyegetett, hogy 2 milliót (nem vicc) fizessek ki neki mert csinált egy hülyeséget és azt ugye rám tolta volna.


Na most az van, hogy köszönöm elegem volt.

Ezentúl az egyetlen dolog az életben amiért felelősséget fogok vállalni az a munkám.


És ha nekem kell valami azt eddig is, meg ezután is eltudtam rendezni.

Ennyit arról hogy ki az aki defektes. Vagy a fenti kettőre az is megáll, hogy pszichiátriai kezelésre szorulnának.

febr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%

30# És akkor mi van, ha alacsony egy pasi és ezért minden nő elutasítja, akihez közeledni próbál?


Akkor mi van???

febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
84%
Ha 165 centi vagy, akkor nem a magasabb nőket kell hajkurászni! Vannak 150 centis nők is, de gondolom neked is a kecses, hosszú combú, magasabb lányok tetszenek.
febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

32

Semmi nincs. Elfogadja és kész.

febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

33# És mikor a 150 centinél alacsonyabb csaj azt mondja, hogy neki én alacsony vagyok és feltételezi, hogy a farkam is kicsi? Mert ő a magas pasikat szereti kolbásznyi húspénisszel...


Akkor mi van???

febr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Akkor tovább kell menni és nem rinyálni! Ha nem tetszel neki, akkor nem tudsz mit tenni! Kierőszakolni nem tudod a vonzalmat. Meg nem biztos, hogy (csak) a magasságod miatt offolnak...
febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!