Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos férfinek ha hosszabb ideje nincs barátnője, akkor valami súlyos defektje van vagy irreálisan magasak az elvárásai?

Figyelt kérdés
2023. okt. 28. 22:49
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Lehet más oka is. Pl. meleg, aromantikus / aszexuális, nem is akar kapcsolatot (de pl. azért egyéjszakásai vannak)... ha meg a saját szemszögödből kérdezed, akkor abban az esetben nehezebb összehozni egy kapcsolatot, ha vki mondjuk egy kis faluban él, ahol nincs sok szórakozási lehetőség, és online nem akar társat keresni, vagy ha igen, ilyen húsvásár jellegű oldalakon.
2023. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
12%
Ami kis önbizalmam maradt, azt is leromboljátok a lepontozásokkal! :(
2023. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
7%

Pontozhattok ameddig akarhattok ti "férfiak", akkor se lesz jobb sem nektek, sem a shortcelnek, sem másnak ezzel a pontozgatással

Szóval oly mindegy mit pontozgattok, a csajok akkor is rühelleni fogják az alacsony fajtáját. Már eleve le fogják nézni. A probléma inkább az az ilyen férfiakkal hogy általában gőzerővel kompenzálnak, ami általaban nagyon negatív az én szememben. Túlzottan rámenősek és agresszívek az ilyen srácok hogy kompenzálják a gáz magasságukat.

Márpedig ki nem állhatom az ilyen kompenzálós kis mitugrászokat.

De amúgy sajnálom őket

2023. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
40%
23: a nők nem homogén halmaz, nem mindnek kizáró ok a magasság (ezt a rühellés szót azért nem szeretem, mert az nem azt jelenti, hogy nem akar vele összejönni / nem vonzza... az nem utálat). Van sok alacsony férfi nővel. Az más kérdés, ha azoknak a nőknek nem jössz be, akik iránt érdeklődnél, szar ügy, de attól függetlenül nem az a helyzet, hogy egy alacsony férfinak egyáltalán nincs esélye.
2023. okt. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
77%
23as te egy szanalmas troll vagy akinek ezek a válaszok a szórakozás.
2023. okt. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy sokat dolgozik, pl én is ilyen vagyok.

De bármilyen oka is legyen rá ez az ö magénügye.


Nem kéne neked ezzel foglalkozni.

Egyébként meg vannak olyan emberek, akiknek a saját boldogságához nincs szükség egy másik személyre.

Vagy csak nem szereti ha a nyakán ülne valaki és az beleszólna neki minden dolgába.


De ez nem a te dolgod.

2023. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
77%
18 a nyomorult hozzáállásod taszító nem a magasságod!
2023. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Ezt ebből nem lehet tudni. Nekem és mostani páromnak például az első igazi kapcsolatunkra kellett sokat várni. Előtte én magas EQ-IQ párosítás miatt igazából sok haszonlesőt élből kiszűrtem és elzavartam, akik talán kis ideig lehettek volna. A távkapcsolatomban is azért balhéztam, mert normális elvárásom lett volna alakítani és másik fél nem akart tenni. De egyben sorsszerűségben hiszek és szerintem türelmet kellett tanulnom az életben. Illetve jelenlegi párom 1 év után már érkezett, tehát a távkapcsolatból végül amúgy-sem történt volna semmi jó. Páromnak meg ráadásul én lettem az egyetlen és így neki nálam is később alakult.


35/F

2023. nov. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Tehát rengeteg oka lehet és ebből semmit nem tudunk.
2023. nov. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Megesik, hogy defektes.

A kérdés az, hogy mi is az a defekt?


Mert nem mindegy.

Pl agresszió VS elvontabb alkotó - az ezutóbbit pl én nem bánnám, sőt imádnám, míg az átlag emberek zöme idegenkedne ettől.


Magas elvárás?


Itt se mindegy mikről van szó.


Milyen elvárásokat szeretne.


Lehetne erről hosszan beszélni.


Ott van komoly gond, ha valaki pl 30 felett is még szűz, vagyis kapcsolata se volt.

De még csak szexuális létre se tudott eljutni.


Ott komoly szociális és pszichés problémák lapulnak.

jan. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!