Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csinos vonzó nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csinos vonzó nő, aki intelligens milyen esélyekkel indul társkeresés terén ilyen igényekkel?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó barátnőm újra szingli lett.

Most újra keresi a társát szeretne egy férfit maga mellé 32 éves, dús szőkés barna hosszú haja, vékony formás testalkat, szép arc.

Az igénye az hogy szeressék, intelligens legyen, lehessen vele jókat beszélgetni, érdeklődő típus legyen, jószívű legyen, a külső nagyon minimálisan számít, ne legyen extrém módon elhízva és igényes legyen tehát nem baj hogy, ha alacsonyabb nála vagy nagyon vékony vagy kicsit pufi apatestű, egzisztencia terén az a lényeg hogy legyen munkája lehetőleg valami hivatás amit szeret például mentős vagy tűzoltó..


2023. okt. 23. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Abszoltút elérhető. Csak közben át kell verekedni magát 500 idiótán amíg megtalálja.
2023. okt. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy az első írja, de leget csak 200 idióta lesz.
2023. okt. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Attól függ hol keresi, valóban csak ennyi az elvárása külső terén vagy sem? ezt csak azért írom, mert sok nőtől hallottam már ezt, aztán az ilyen nők mikor élőben megláttak egy férfit akinek kilátszott oldalról egy apró szőr az orrából, már azt mondták "fúj,milyen igénytelen, sose jönnék össze ilyen pasival" és hasonlók...

Intelligens, jószívű? nehéz dolga lesz ilyet találni, mert ilyenből nagyon kevés férfi van alapból( a nők ölték ki sok férfiből ezeket a viselkedésükkel),és még kevesebb aki nem foglalt még. Ráadásul a jószívűség manapság nagyon ritka is, és sokan kihasználják ezt, szóval nehéz lesz ilyet találni ténylegesen.

Tudod hogy lehet ilyet találni egy picit könnyebben?

Figyelje a férfi viselkedését más emberek környezetében(utcán,munkahelyen, étteremben stb.). Abból látni fogja, hogyan bánik másokkal, és abból tudni fogja milyen ember is valójában az illető.

2023. okt. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Reális és korrekt elvárások ezek, szerintem teljesen jó esélyekkel indul.

Persze nem árt ha képben van a jelenkori társkeresős trendekkel és emberekkel is, mert normális nőnek tűnik, és nagy kár lenne ha kiégne a sok hülyén. Szóval kérdés az is, hogy mennyi idős kapcsolatból jött, mert szerintem az utóbbi években eléggé megváltoztak a párkeresős trendek, és nagyon nem az előnyükre. Lehet kicsit megérné előtte olvasgatni neki is ezekről a dolgokról, főleg ha online tervezi az ismerkedést. Szóval bárhogy is lesz, csak okosan :)

2023. okt. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

"ezt csak azért írom, mert sok nőtől hallottam már ezt, aztán az ilyen nők mikor élőben megláttak egy férfit akinek kilátszott oldalról egy apró szőr az orrából, már azt mondták "fúj,milyen igénytelen, sose jönnék össze ilyen pasival" és hasonlók..."


És akkor mi van?

Ha én BÁRMILYEN tulajdonságra azt mondom, hogy igénytelen, FÚJ, és sose jönnék össze ilyennel, amögött az van, hogy meglátom és elkap az undor. Nem az, hogy lelketlen céda vagyok és szemétségből, hidegvérrel kitalálom, hogy nem tökéletes, ezért én most elküldöm. Nincs mögötte semmi ideológia, semmi kitalált dolog, hanem csak meglátom, és érzem az undort. Ha pedig undort érzek, akkor hiába kezdi el magyarázni nekem bárki, hogy jajjj, ez semmi, ez csak apró hiba, ő tök normális pasi, ugyan ne finnyáskodjak már. Soha nem fogok másképp érezni, és nem fogok másképp dönteni.

Ha valakinek a kilógó orrszőr ilyen kategória, akkor ez van. Szíve joga.


"a nők ölték ki sok férfiből ezeket a viselkedésükkel"


Édes istenem, milyen ember lehet, aki ilyet leír... :D

Bezzeg, ha nő írna olyat, hogy belőle a férfiak ölték ki a jószívűséget, akkor jönne, hogy micsoda gyűlölködő, beteg femcel métely (ami igaz is amúgy, csak épp a fordítottja is).

2023. okt. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

"...aztán az ilyen nők mikor élőben megláttak egy férfit akinek kilátszott oldalról egy apró szőr az orrából, már azt mondták "fúj,milyen igénytelen, sose jönnék össze ilyen pasival" és hasonlók..."

Alapvetően én egy szexista soviniszta férfi lennék.

De el ne kezdje nekem magyarázni senki hogy a férfi orrából kilógó (akár csak egyetlen szál) szőr az rendben van! Szerinted azzal nincsen gond, nem igénytelen?!?

Hát én férfiként hányok majdnem ha meglátom ezt egy másik férfin, nemhogy még egy igényes nő viselje el! Valóban elég gusztustalan jelenség az ilyen

Nem kéne ezt védeni, magadat minősíted vele ha véded

2023. okt. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van rá esély, ha csak ennyi-ilyen a követelménye a nőnek.
2023. okt. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

"a külső nagyon minimálisan számít"


Ha ezt egy csinos nő mondja, az konkrétan sosem igaz.

Legutóbb egyik munkatársamtól hallottam ezt, közben meg a 2 év szinglisége alatt több száz csávót elhajtott.

Hülye lenne összejönni valami átlagjóskával, mikor megteheti hogy válogasson.

2023. okt. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!