Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak tényleg sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg sokkal primitívebbek érzelmileg, érzelmi intelligencia terén társkeresés tekintetében mint a nők?

Figyelt kérdés
Férfiként valahogy úgy érzem hogy a többi férfi társamnak így szinte mindegy, ha van egy nő már akkor van biztos szex, azt ennyi, igények nem magasak, örülnek ha egy nő szóba áll velük, minimálisan válogatnak valahogy a nőknek kifinomultabb az érzelmeik, sok minden fontos nekik, inkább vannak egyedül és tudnak boldogok is egyedül lenni, nem függnek annyira a férfiaktól, mintha sokkal bonyolultabb érzelmi rendszerrel rendelkeznének. Sajnos én is ilyen típusú férfi vagyok, ezért nincsen társam és lehet nem is fogom megtalálni de inkább vagyok egyedül mint hogy lejjebb adjam az igényeimet
2023. okt. 21. 16:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%

Ja és az evolúció/biológia a kibúvó és persze az, hogy a nők egy része anyagias/válogatós. De azt nem veszik figyelembe, hogy már nem az őskorban élünk se azt, hogy a nők azért anyagiasak/válogatósak, mert van rájuk kereslet.


Ráadásul hiába vannak párkapcsolatban a "férfiak" akkor vagy pont a cicababa kell, mert lehet vele villogni vagy a céda. Valamint hiába normális a nő úgyse kell előbb utóbb hiszen az "ösztön" hajtja őket megcsalásig/szakításig. Valamint nagyon sok az olyan "férfi" aki azt hiszi, hogy szexből áll a kapcsolat és ennyi. Se takarítani nem tud/akar se a gyerek körül nem segít. Aztán csodálkoznak, hogy a nők válogatnak, inkább egyedül maradnak és semmiképpen sem akarnak gyermeket!

Millió éveket le vannak maradva a "férfiak" ez a szomorú igazság. Sokkal kevesebb a férfi. Persze a "nőkből" is egyre több van, egyszerűen az emberek egyre selejtebbek generációról generációra...:(

2023. okt. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
21%
Magyar nőknek igénye: Mindegy milyen férfi, csak tartson el engemet.
2023. okt. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#2

Nem! Neked a fiatal, vékony, 10/10es nő kell. Nem tudom, hogy ez miben más, mint Vajna Timi esete. Csak a felszinesség targya más

2023. okt. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!