Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik olyan a csinos nők között is hogy sapioszexuális tehát teljesen mindegy neki a külső ugyanis ő csak az intelligenciára tud vonzódni?

Figyelt kérdés
2023. júl. 3. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem, a gyakoris incelek nagy bánatára.
2023. júl. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem ezt tapasztalom... (F!)
2023. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

Nem.

Ha egy nő azt mondja, ő "sapioszexuális", az annyit tesz, hogy beindul az okos pasikra... persze csak ha atomjól néznek ki.

Ha bem néznek ki jól, akkor bem férfiak, sorry.

2023. júl. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

intelligenciáHOZ tud vonzódni


Kérdező, ez alapszintű magyar nyelvtan. Úgyhogy még ha van is ilyen nő, te máris kiestél ajelöltek közül.

2023. júl. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Ha bem néznek ki jól, akkor bem férfiak, sorry"



Hat Bem nem nezett ki jol, eleg alacsony is volt, fiatalon kopaszodott. Viszont a torokok pasanak neveztek ki Sziriaban, emiatt hareme is lehetett :)



39F incel

2023. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
alapszabály: mindig gyanakodj, amikor valaki azt próbálja neked bizonygatni, hogy neki nem számít a külső.
2023. júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pedig nekem tényleg nem számit...alapvetően nagyon ronda és öreg nő vagyok, de nem emiatt nem. Mikor még szép voltam, akkor sem számitott
2023. júl. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
A szapioszexuális nem azt jelenti, hogy nem számít a külső. Azt jelenti, hogy vonzódik az intelligenciához, ami nem azt jelenti, hogy a külső mindegy. Inkább azt, hogy egy üres fejű szép fiú nem érdekli, de ha okos is az a szép fiú, akkor már igen.
2023. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Sapioszexuális vagyok. Számít a külső IS, de nem annyira, mint az IQ. Plusz még a személyiség, a hasonló értékrend, stb.
2023. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8 #9 ilyen erővel minden emberre fel lehetne sorolni egy csomó xy-szexuális címkét aszerint, hogy a külső mellett még mi mindent, IQ-t, kedvességet, jó dumát, stb. képes vonzónak találni
2023. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!