Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet jó vagyok ennél a lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jó vagyok ennél a lánynál?

Figyelt kérdés

A munkahelyről az egyik csaj lájkolta a fotómat, amit már régebben tettem ki. Szóval nem úgy hogy feldobta a news feed mint új fotó. Egyébként tetszik nekem, csak nem tudom hogy szingli vagy sem. Szoktunk beszélni bent, de erre így direktbe nem merek rákérdezni.

Meg multkor mikor kajáltam odaült hozzám pedig volt üres hely bőven.



2023. okt. 14. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Alap szimpátia van feléd , az biztos. Én írnék a helyedben neki, vagy belájkolnám én is a képét. 23/L
2023. okt. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el kávézni a munkahelyeden.
2023. okt. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kapott egy lájkot. És ha te lennél a helyében milyen üzenetnek örülnél?
2023. okt. 14. 16:10
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 ez jó ötlet!
2023. okt. 14. 16:10
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, lehet. De a biztos és a lehetetlen közt elég nagy az átmenet. Én sokáig voltam úgy incel hogy virtuális térben meg étkezőasztalnál nagy női rajongótáborom volt.
2023. okt. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Mennyit szoktatok beszelni munkahelyen es mirol? 1es vagyok
2023. okt. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Legutóbb suliról, mert levelezőn jár és hogy milyen tárgyak vannak, aztán hogy én nekem is voltak ilyenek mikor suliba jártam. Meg nagyrészt inkább általános dolgok, én nem olyan régóta dolgozok ott, Ő igen.

Ja meg eleinte többször megkérdezte, hogy megy-e minden? Mondtam igen. Bár ez nem feltétlen köthető a szimpátiához. Csak hogy akkor mondtam hogy igen minden érthető. Nem volt túl nehéz amit akkor csináltam. Mondjuk én hülye vagyok ilyen téren, vannak olyan női jelek amik csak évekkel később esnek le, hogy basszus abban a szituációban lehet jó voltam annál a csajnál.

2023. okt. 14. 16:18
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor írj rá valami melós indokkal, hogy valamit nem értesz, vagy érdeklődj, hogy megy neki a tanulás, stb.
2023. okt. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Végülis jó, de hétfőn is beszélhetek vele. Csak lehet ha írnék akkor meg azt gondolná töketlen vagyok, hogy nem személyesen megy a kommunikáció.
2023. okt. 14. 16:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolna ilyet. De az tény, hogy személyesen jobb, hatásosabb. Türelem...
2023. okt. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!