Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak egyszerűen miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak egyszerűen miért nem kezdeményeznek a nőknél?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy minden szembejövőnél be kell próbálkozni.

De ha már elindult egy közeledés, barátkozás, folyton ott legyeskednek egy nő körül, beszélgetni szeretnének, akkor miért nem??


2023. okt. 12. 10:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
26%
Mert kicsi a répájuk, félnek. 🙃
2023. okt. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
58%
Mert nem mernek vagy lusták hozzá, akár nem tetszik nekik a nő.
2023. okt. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
47%

Mert lehet, hogy csak érdekből legyeskedik. Netán unalomból, talonban tart az "ínségesebb" időkre...Csak fogadd el, hogy nem kellesz neki eléggé, és megnyugszol.


Én meg nőként nem értem azt, hogy miért nem lehet rákérdezni? Ha elutasít vagy félrebeszél, akkor nem számít potenciális partnerjelöltnek többé.

2023. okt. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
60%
Én félénk vagyok hozzá. A külsőm és a belső személyiségem is egy katasztrófa, úgyis elutasítana vagy később úgyis rámunna.
2023. okt. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%

Nincs kedvem naponta 5x meghallgatni:

"Hagyjál békén, vagy feljelentelek."

2023. okt. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
Én merek kezdeményezni bármilyen nőnél, meg lezárni is bármikor ha úgy gondolom. Nekem inkább az a problémám, hogy még amikor a nő kezdeményez, sok esetben akkor sem tudom, hogy mit is akar valójában, mert annyira nem képes normálisan kommunikálni.
2023. okt. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
50%
A gyerekkor kitolodott, aminek nem csak elonye, hanem hatranya is van. Tobbek kozott az, hogy a kamaszok onbizalommal kapcsolatos problemait sokan tovabbviszik a huszas eveikre, mert nem keszultek fel a felnott eletre es tudtak felnoni. Marpedig a kezdemenyezeshez szukseg van az egeszseges onbizalomra. A tulzott onbizalom is megteszi, azok sem szoktak sikertelenek lenni.
2023. okt. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
60%
Mert ha esetleg olyannál próbálkozik, aki nem kér belőle, elég hamar zaklatási per és börtön lehet a vége.
2023. okt. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%
Félnek az elutasítástol.
2023. okt. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki pontozgat le, én mindenki válaszát felpontozom.


3. Máshol mindig azt mondják, hogy a férfiak nem barátkoznak ennyire érdek nélkül. Most akkor?

2023. okt. 12. 12:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!