Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyetemen egy felsőbbéves srác, de nem tudom hogy hogyan tudnék elkezdeni ismerkedni vele, tippek?

Figyelt kérdés

Igazából a gólyatábor alatt már beszélgettem vele és már akkor is felkeltette az érdeklődésemet, viszont volt párom és így nyilván nem tettem semmit. Azóta úgy alakult hogy már nincs párom. Elkezdődött az egyetem és amikor láttam a srácot zavaromban nem köszöntem neki, csak mosolyogtam. Most már félnék csak úgy köszönni neki.

Illetve sajnos nem egy szakra járunk, tehát elég ritkán látom, amikor meg igen akkor mosolyogni szoktam rá. Általában mindig van valaki körülötte, ezáltal néha nem merek ránézni/mosolyogni, tehát tartok tőle hogy nem érti a viselkedésemet.

Amúgy 22 éves vagyok, de nincs túl sok tapasztalatom ismerkedés terén, szóval nem tudom mitévő legyek.

Tudnátok segíteni?



2023. okt. 5. 19:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nos ebben van valami, nem vagyok túl magabiztos.

Amúgy köszönöm a segítséget, meg fogom próbálni félrehívni, aztán lesz ami lesz.

2023. okt. 5. 23:19
 12/14 anonim ***** válasza:
Helyes, drukkolok
2023. okt. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nem veszíthetsz semmit, ha félrehívod, és elmondod neki, hogy szimpatikusnak találod őt, és ha ő is téged, akkor hívjon már el kávézni :) Onnantól fogva nála fog pattogni a labda! A legrosszabb esetben azt fogja mondani, hogy bocs, de nem jössz be neki, vagy bocs, de foglalt. Viszont ebben az esetben is emlékezni fog rád, és szerintem, ha úgy alakul, elhív pár hónap múlva.
2023. okt. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

cuki vagy, ha látja a zavarodat és érdekled, akkor ez jó pont és jel számára.

Ha nézed jó, ha köszönsz neki jó.

Legközelebb menj oda hozzá, hogy: "Szia, na, milyen az egyetem eddig? Erre számítottál? Én igen/nem, mert: ..." bónusz: "Képzeld, én azóta szakítottam a barátommal."

2023. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!