Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gáz ha valakinek a leghormonálisabb szakaszában sincs párkapcsolati igénye?

Figyelt kérdés
Itt vagyok én aki valamiért nem szereti a testi kontaktust, mármint irritál ha hozzám érnek. Van libidóm de nem tudom másokra irányítani stb. Másoknak ösztönösen jön hogy húh megtetszik valaki és működik a kémia, nekem nem. Ez felnőttként sem változott, megkérdezte tőlem valaki hogy hogy létesítenék én szexuális kapcsolatot ha az érintést családtagoktól sem szeretem. Mármint képes vagyok szeretni valakit mint embert, de romantikus egyáltalán nem megy, pedig tettem próbát.
2023. okt. 4. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem.gáz de szar...
2023. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyszer kérdeztem meg egy pszichológust hogy mitől lehetek érzéketlen stb, igazából ilyen depressziós-szorongásos ocd-s dolgaim vannak és elmondása szerint megterhelő és ez okozhat ilyesmit.
2023. okt. 4. 21:54
 3/9 anonim válasza:
51%

Hát...

Autizmus irányba megérne egy kivizsgálást az ügy. Ha önmagában az érintést sem szereted családtagoktól (puszi, ölelés, vállveregetés, kézfogás, stb), az már gyanús.

2023. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van akitől elfogadom de nem mindig, gyanítottak aspergert amúgy.
2023. okt. 4. 21:56
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Aszexuális vagy. Nem gond, ha amúgy nem is akarsz kapcsolatot. Vagy ha akarsz keress hasonlót, vannak egy páran amúgy még így mint te.
2023. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nemi vágyam van csak nehéz kimondottan egyénekre irányítani, csóknak pl értelmét sem látom, nem tudom emberek mit élveznek azon.
2023. okt. 4. 21:58
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6. Az aszexualitásnak sok fajtája van. Sokan éreznek nemi vágyat is! Sőt vannak olyanok akik rendszeresen maszturbálnak is, de mással nem megy nekik, egyszerűen nem éreznek más iránt szexuális vágyat. Szeretetet érezhetnek és japcsolatra is vágyhatnak ettől függetlenül!
2023. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Rengeteg embernek nincs párkapcsolata. De ha akarsz majd akkor aszex embert válassz, mert különben nagyon boldogtalan lesz melletted.
2023. okt. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez így megfelel, akkor nem az. Párkapcsolatot amúgy szeretnél, csak érintések nélkül vagy semmilyen formában nem vágysz rá?
2023. okt. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!