Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szüzek kérdezik meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szüzek kérdezik meg a huszonéves lányokat, hogy volt-e már kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és Tinderen beszéltem egy sráccal aki megkérdezte, hogy volt-e már kapcsolatom. Nekem ilyen eszembe nem jutna, a feltételezés is sértő, hogy 24 évesen még nem volt senkim :D Másokról sem feltételezem. Ő is 24 éves. Senki nem kérdezte meg soha amióta nem vagyok tini. Ez kicsit olyan nekem, minthogy aki budapesti születésű, az sem kérdezi meg, hogy honnan származom, mert nem jut eszébe, de aki másik városból költözött fel megkérdezi.
2023. szept. 18. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Micsoda probléma 😮‍💨
2023. szept. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Jó a logikád de azért ez nem feltétlen ilyen fekete-fehér.

Lehet csak fel akarta dobni ezt a témát, és egyszerűen csak épp így fogalmazott.

2023. szept. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már a kérdés maga is nagyon kamu gyanús, mert tőlem is kérdezte már egy 23 éves csaj, hogy mikor volt utoljára kapcsolatom. Attól még, hogy valakinek nem volt kapcsolata, nem biztos, hogy szűz még az illető. Miért nem írtad meg neki, hogy volt, mint ahogy azt mindenki tenné, aki tényleg ismerkedni szeretne?


Lehet csak a témáról akart beszélgetni, nem feltétlenül a nemleges választ várta volna, csak gondolom egyszerűbb túlkombinálni a dolgokat.

2023. szept. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!